Gwiazdy na charytatywnej gali boksu: Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Fit Lovers

Gwiazdy na gali boksu

Gwiazdy na gali boksu

Collins Charity Fight Night. Gwiazdy pojawiły się na gali boksu: Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Fit Lovers, Bartłomiej Misiewicz... Zdjęcia.

2 czerwca w Champions Sports Bar w hotelu Marriott miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Fundacja Braci Collins zorganizowała pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night.

Podczas wydarzenia odbyły się walki sportowców, celebrytów oraz przedsiębiorców. Rękawice podjęli m.in. były premier Kazimierz Marcinkiewicz, utytułowani na świecie bokserzy wagi ciężkiej – Przemysław Saleta oraz Albert „Dragon” Sosnowski, reprezentant Polski w piłce nożnej – Piotr Świerczewski, a także Rafał oraz Grzegorz Collins. Odbyły się też starcia profesjonalistów.

Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku organizacja przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Gwiazdy na Collins Charity Fight Night: Kto się pojawił?

Na gali zorganizowanej przez Rafała oraz Grzegorza Collinsów pojawiły się gwiazdy: Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Fit Lovers, Bartłomiej Misiewicz, Kazimierz Marcinkiewicz, Wujek Samo Zło, Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus, Damian Janikowski, Ireneusz Bieleninik, Bilguun Ariunbaatar.

Mateusz Janusz razem ze swoją dziewczyną Pamelą tworzą duet Fit Lovers. Influencer niedawno w Turcji poddał się zabiegowi przeszczepu włosów. Podczas gali można było zobaczyć efekty.

Na ściance pozował także, bardzo szczpuły już Bartłomiej Misiewicz. Przypomnijmy, w latach 2015-2017 był szefem gabinetu politycznego i rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej oraz jednym z najbliższych współpracowników Antoniego Macierewicza. Była prawą ręką ówczesnego ministra, więc miał ogromną władzę. Jego kadencja wzbudzała sporo kontrowersji i była obiektem licznych medialnych dyskusji. W końcu zdecydował się odejść z polityki i zająć czymś zupełnie innym. Obecnie pracuje w firmie, która zajmuje się wydrukiem 3D. Postanowił, że z polityką się żegna i chce spokojnie żyć z dala od mediów, ale kiedy wrócił po metamorfozie, nie sposób go nie zauważyć, bo zachwyca nową sylwetką.

Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy, zaglądając do naszej galerii.


Grażyna Wolszczak z synem - Collins Charity Fight Night

Grażyna Wolszczak z synem - Collins Charity Fight Night

Paweł Deląg - Collins Charity Fight Night

Paweł Deląg - Collins Charity Fight Night

Fit Lovers - Collins Charity Fight Night

Fit Lovers - Collins Charity Fight Night

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×