Gwiazdy na premierze spektaklu Dobrze się kłamie
Premiera, która odbyła się w czwartek,5 grudnia, przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Wśród nich była Małgorzata Foremniak, która na tę okazję wybrała przyciągającą uwagę stylizację. Ubrała się w czarną koszulkę, na którą założyła ciemną kurtkę.
Dobrała do niej błyszczącą spódnicę, kończącą się za kolano, a także małą torebkę. Gwiazda postawiła na spięte włosy, a także makijaż z podkreślonym okiem.
To jednak niejedyna gwiazda, która pojawiła się w teatrze. Oprócz niej, obecni byli także: Grażyna Wolszczak, Anita Sokołowska, Stefano Terazzino, Agnieszka Michalska, Mateusz Banasiuk, Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Perchuć, Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski.
Zdjęcia w galerii.