ImprezyGwiazdy na otwarciu nowej restauracji Braci Collins w Sopocie: Piotr Stramowski, Modny Tata, Kazimierz Marcinkiewicz

Gwiazdy na otwarciu nowej restauracji Braci Collins w Sopocie: Piotr Stramowski, Modny Tata, Kazimierz Marcinkiewicz

Otwarcie restauracji Braci Collins
Otwarcie restauracji Braci Collins
30.10.2022 10:50, aktualizacja: 30.10.2022 16:27

28 października 2022 r. w centrum Sopotu, przy ulicy Grunwaldzkiej 8 miało miejsce otwarcie restauracji, której bracia Rafał i Grzegorz Collins zostali współwłaścicielami. Surowe wnętrze utrzymane w wyrazistej kolorystyce rodem z amerykańskich steakhouse to miejsce na kulinarnej mapie Sopotu, które oferuje autentyczne doznania dla oczu i podniebienia.

To nie pierwszy biznes gastronomiczny Braci Collins. W 2020 roku otworzyli restaurację FUEGO by Bracia Collins w Warszawie, którą byli zmuszeni zamknąć w sierpniu tego roku. Niemniej jednak właściciele wierzą, że to zmiana na lepsze:

Zamknęliśmy własny brand, żeby zainwestować w ten. Jeżeli pierwszy raz o nim słyszycie to czujcie się wyróżnieni, bo już niedługo będzie i u Was w mieście, jeżeli jeszcze nie ma to...nie przegapcie tego momentu! –  mówi Rafał Collins.

Oficjalne otwarcie lokalu odbyło się wieczorem o godzinie 19. Bracia Collins zadbali o znakomitą atmosferę, którą dodatkowo uatrakcyjnił DJ. Znani bracia zagwarantowali gościom niezapomniany wieczór wraz z Szefem Kuchni, który zadbał o  amerykański klimat steakhouse menu. Podczas eventu goście mogli skosztować potraw z oferty restauracji oraz spróbować również wyjątkowej whisky.

Szef Kuchni, Michał Snela to znany restaurator, który większość swojej kariery spędził w Anglii. Swoją przygodę z gastronomią rozpoczął w wieku 20 lat, jednocześnie realizując 3 letnią naukę w Chichester College na kierunku gastronomicznym. Dwa lata później przeniósł się do Londynu, gdzie nabierał doświadczenia. Będąc w stolicy Anglii, pracował w najlepszych i nagradzanych gwiazdkami Michelin restauracjach, takich jak: Chez Bruce, The Artichoke, Marcus Wareing, Wild Honey, Charlottes Bistro oraz flagowej restauracji Gordona Ramsay’a Restaurant Gordon Ramsay. Dzięki wszystkim umiejętnościom, które zdobył podczas swojego pobytu na wyspach w restauracji uWĘDZONYCH serwuje amerykańskie BBQ, które wciąga do świata autentycznych doznań.

Otwarcie restauracjo Braci Collins. Kto się zjawił?

Na wydarzeniu pojawiły się osoby znane ze świata show-biznesu m.in.: Piotr Stramowski, Michał Będźmirowski (znany jako Modny Tata), Kazimierz Marcinkiewicz oraz Rafał i Grzegorz Collins – właściciele restauracji

Otwarcie restauracji nie odbyłoby się bez nieocenionej pomocy sponsorów, marek: Juan - producenta  płyt meblowych i frontów oraz Bodzio - fabryki mebli, a także patrona medialnego - magazynu Prestiż magazyn trójmiejski.

Zapraszamy do odwiedzenia restauracji uWĘDZONYCH w Sopocie oraz Wrocławiu i zapoznania się z wyjątkowym menu restauracji dostępnym na www.uwedzonych.pl.

Bracia Collins - Otwarcie restauracji Braci Collins
Bracia Collins - Otwarcie restauracji Braci Collins
- Otwarcie restauracji Braci Collins
- Otwarcie restauracji Braci Collins
Kazimierz Marcinkiewicz - Otwarcie restauracji Braci Collins
Kazimierz Marcinkiewicz - Otwarcie restauracji Braci Collins
Kazimierz Marcinkiewicz - Otwarcie restauracji Braci Collins
Kazimierz Marcinkiewicz - Otwarcie restauracji Braci Collins
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także