Mikołaj Roznerski o pracy na planie ukraińskiego serialu „Zniewolona”. Jak wojna wpłynęła na produkcję i co z resztą obsady? [WIDEO]

Mikołaj Roznerski, Zniewolona

Mikołaj Roznerski, Zniewolona

Mikołaj Roznerski zagrał w ukraińskim serialu Zniewolona. Ze względu na inwazję Rosji, nagrania zostały wstrzymane. Jak w tej sytuacji radzą sobie jego przyjaciele z planu?

Mikołaj Roznerski w ostatnim czasie jest jednym z najprężniej rozwijających swoją karierę aktorów. Popularność zapewnił mu udział w serialu M jak miłość, w którym wciela się w Marcina Chodakowskiego. Co ciekawe miał wystąpić epizodycznie, jednak najwyraźniej na tyle spodobał się producentów, że postanowili przedłużyć jego wątek, który trwa już od dekady.

38-latek nie musiał po tym czekać długo na kolejne propozycje. Zagrał w produkcjach takich jak: 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Volta, Porady na zdrady, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, Gierek, Na Wspólnej, Singielka, a także w Na dobre i na złe. Regularnie pojawia się również na deskach teatrów. Za swój talent wielokrotnie bywał nagradzany. Jest laureatem kilku Telekamer Tele Tygodnia, a także otrzymał Gwiazdę Plejady w kategorii Nadzieja.

Aktor nie może narzekać na brak zajęć. Mimo to starał się ułożyć swoje życie prywatne. Przez pewien czas tworzył parę z Martą Juras. Kobieta urodziła mu syna, któremu nadali imię Antoni. Chłopiec w tym roku skończy 11 lat. Po rozstaniu miłość ponownie zapukała do serca Mikołaja. Poznał Adrianę Kalską, z którą był przez trzy lata. Kobieta jakiś czas temu oświadczyła, że każde z nich postanowiło iść w swoją stronę.

Okazuje się, że Roznerski długo nie wytrzymał jako singiel. Na ściance, podczas uroczystej premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, pozował z atrakcyjną blondynką. Szybko okazało się jednak, że jest to specjalistka od wizerunku, która dbała tego wieczoru o wygląd przystojniaka. Portal Dobry Tydzień ustalił jednak, że serce aktora znów jest zajęte. Podobno wraz z Anną Głogowską odbył on podróż do miasta zakochanych – Paryża. Żadne z nich jak dotąd nie potwierdziło tych rewelacji.

Mikołaj Roznerski o serialu Zniewolona i przyjaciołach z Ukrainy

Jakiś czas temu Roznerski otrzymał propozycję zagrania w 4. sezonie ukraińskiego serialu kostiumowego pt. Zniewolona.

Od 24 lutego Ukraina jest bombardowana przez wojska rosyjskie. Wielu ze względu na niebezpieczeństwo zdecydowało się na ucieczkę. Tylko do Polski przybyło ponad 800 tys. uchodźców. Wypowiedź Mikołaja w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wskazuje na to, że nagrania do serialu nie zostały zakończenie.

Jestem po pewnej serii odcinków. Mam kontakt z przyjaciółmi, którzy są w Kijowie, z którymi pracowałem w serialu. Mają się dobrze, ale potrzebują pomocy.

Gwiazdor  zaapelował o to, aby pomagać wschodnim sąsiadom:

Jest to niezwykle wzruszająca sytuacja. Po prostu pomagajmy. To tyle, co chciałbym powiedzieć.

Całość rozmowy w materiale wideo.

 


Mikołaj Roznerski - Instagram

Mikołaj Roznerski - Instagram

Mikołaj Roznerski - Instagram

Mikołaj Roznerski - Instagram

Mikołaj Roznerski - premiera Vogue Man Polska

Mikołaj Roznerski - premiera Vogue Man Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×