Mikołaj Roznerski z piękną kobietą na premierze. Na ściance nie mogła od niego oderwać wzroku. Pozowała z torebką o wartości samochodu

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski ma nową partnerkę? Na premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach pojawił się w towarzystwie tajemniczej kobiety, która pozując do zdjęć, wręcz pożerała go wzrokiem. Do tego wyglądała bardzo luksusowo.

Rozstanie Roznerskiego i Kalskiej odbiło się szerokim echem w mediach. Para do ostatniej chwili utrzymywała w tajemnicy, że nie jest już razem. Dopiero na początku stycznia – miesiąc po zakończeniu związku, medialne rewelacje potwierdziła Adriana. Za pośrednictwem Instagrama wystosowała oświadczenie, którym rozwiała wątpliwości, zapewniając, że to jej pierwszy i ostatni komentarz w sprawie.

Rewia niedawno donosiła, że rzekomym powodem rozstania były zbyt liczne zajętości gwiazd, które są rozchwytywane przez reżyserów i reklamodawców. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Niemal od razu ruszyły spekulacje, co dalej z wątkiem Mikołaja i jego eksdziewczyny w M jak miłość. Razem wciąż tworzą parę na szklanym ekranie. Ostatnie zakulisowe zdjęcie nie ucieszyło fanów. Widzimy na nim Adrianę, która pozuje jedynie z serialowymi dziećmi. Wielbiciele produkcji zaczęli dywagować, czy aby producenci nie rozdzielili małżeństwa Chodakowskich.

Mikołaj Roznerski z nową partnerką na salonach? Kim jest piękna kobieta?

Niewykluczone, że Mikołaj Roznerski długo nie cieszył się życiem singla. 25 stycznia na premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, w którym  naczelny amant polskiego kina wcielił się w głównego bohatera, pojawił się w towarzystwie ślicznej blondynki. Aktor celebrował swój kolejny sukces z przyjaciółmi z branży i kobietą, której tożsamość okazała się trudna do rozszyfrowania nawet dla wytrawnych fotoreporterów. W agencjach fotograficznych na próżno szukać jakiejkolwiek wzmianki na jej temat.

Kobieta w blasku fleszy czuła się jak ryba w wodzie. Urodą może spokojnie konkurować z byłymi partnerkami aktora. Ubrana w mini stylizowaną na marynarkę, czarne rajstopy i botki, trzymała w ręce luksusową torebkę. Ten model pochodzi z kolekcji domu mody Balenciaga i kosztuje ok. 10 tysięcy złotych, czyli tyle ile całkiem niezłe auto. Wpływ na wysoką cenę kuferka ma materiał, z jakiego jest wykonany, czyli imitacja skóry wężowej i złote elementy.

Podczas uroczystej premiery Mikołaj i długonoga piękność weszli na czerwony dywan, dopiero gdy większość przedstawicieli mediów udała się na salę kinową, gdzie rozpoczęła się oficjalna część, w której trakcie prowadzący spotkanie promocyjne streszczali kulisy pracy na planie i dziękowali obsadzie za owocną współpracę. Para zapozowała do kilku wspólnych zdjęć, co udało się nam uwiecznić na nagraniu (publikujemy je poniżej).

Film na Instagramie Jastrząb Post wywołał ogromne poruszenie. Dostajemy od was wiele zapytań na temat kobiety ze zdjęć. Czy to nowa partnerka Mikołaja Roznerskiego? Aktor milczy jak zaklęty w temacie rozstania, więc tym bardziej na próżno szukać jakichkolwiek komentarzy o ewentualnym nowym związku.

Jak myślicie – łączy ich praca czy jesteśmy świadkami narodzin nowego związku w show-biznesie?

Aktualizacja: wiemy, kim jest kobieta ze zdjęć. Więcej tutaj.


Mikołaj Roznerski z tajemniczą blondynka na premierze

Mikołaj Roznerski z tajemniczą blondynka na premierze "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Mikołaj Roznerski z tajemniczą blondynka na premierze

Mikołaj Roznerski z tajemniczą blondynka na premierze "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×