Gwiazdy na premierze „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”: Bachleda-Curuś, Roznerski, Zakościelny, Skrzynecka

Gwiazdy na premierze 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Gwiazdy na premierze 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Premiera 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Pojawiła się na niej plejada gwiazd. Jak wyglądali Bachleda-Curuś, Roznerski, Zakościelny, Skrzynecka, Jarmołowicz?

Dziś plejada gwiazd pokazała się na uroczystej premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Reżyserem obrazu jest Sylwester Jakimow. Nowy film stanowi kontynuację hitu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach z 2016 roku. W opisie produkcji w Filmwebie czytamy:

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

W filmie zobaczymy m.in. Alicję Bachledę-Curuś (jako Basię), Mikołaja Roznerskiego (Tomasza), Macieja Zakościelnego (Kordiana), Leszka Lichotę (Stefana), Zbigniewa Zamachowskiego (Ryszarda), Piotra Głowackiego (Jarosława), Karolinę BruchnickąKatarzynę Skrzynecką Joannę Jarmołowicz.

Poniżej zapoznacie się z oficjalnym zwiastunem filmu Jakimowa.

Gwiazdy na premierze 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Jak wyglądały?

Na premierze filmu pojawili się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Arkadiusz Smoleński, Joanna Jarmołowicz, Sebastian Stnakiewicz, Jędrzej Taranek, Anna Lucińska, Karolina Bruchnicka, Agnieszka i Piotr Głowaccy, Paulina Koziejowska i wiele innych osób.

Zdjęcia kreacji wszystkich wspomnianych osób zobaczycie w galerii pod tekstem. Kto z nich zrobił waszym zdaniem największą furorę swoim eventowym lookiem?


Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×