Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski się rozstali? Internauci mają dowody, że ulubieńcy fanów „M jak miłość” zakończyli związek. Aktorka zareagowała oświadczeniem

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się? Niepokojące doniesienia obiegły media. Co wiadomo w sprawie? Internauci mają dowody!

Mikołaj Roznerski, zanim związał się z Adrianą Kalską, ma na swoim koncie kilka związków – spotykał się między innymi z Marceliną Zawadzką, był też związany z Martą Juras. Z aktorką doczekał się syna, 10-letniego już Antka.

Marta Juras grała w M jak miłość jedną z partnerek Marcina Chodakowskiego. Jako Amerykanka polskiego pochodzenia Eryka Buford rozkochała go w sobie do szaleństwa. Jednak jeszcze zanim zostali parą w serialu, prywatnie już tworzyli rodzinę.

Niedługo później Mikołaj rozstał się z matką swojego syna i na kilka lat związał się z Olgą Bołądź.

Potem na jego drodze stanęła Adriana Kalska. Śliczna brunetka zawładnęła sercem przystojniaka. Były pogłoski o zaręczynach i wspólnej przeszłości. Wydawałoby się, że niedługo usłyszymy o ich ślubie, tymczasem pojawiły się doniesienia, że Chodakowscy z M jak Miłość rozstali się.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się?

Pierwszy informacje o rozstaniu Roznerskiego i Kalskiej podał Pudelek. Portal odebrał kilka donosów na temat tego, że aktorzy nie są już razem. Mieli powody, żeby nie ogłaszać tego, że zerwali ze sobą, ale to kwestia czasu, kiedy wszystko wyjdzie na jaw.

Choć na Instagramie pojawiają się jeszcze czasem ich wspólne zdjęcia, nasi informatorzy twierdzą, że dzieje się tak jedynie z powodu kontraktów reklamowych, z których (była?) para musi się wywiązać. Ponadto aktorzy wciąż grają razem w „M jak miłość” i „nie chcą psuć atmosfery na planie” – donosi Pudelek.

Kalska przestała obserwować Roznerskiego na Instagramie, co ma być jednym z dowodów na rozstanie, bo najczęściej dzieje się tak po zakończeniu związku albo w wyniku konfliktu. Aktorzy nie zdecydowali się potwierdzić doniesień. Pewne jest jednak, że Adriana ostatnie wspólne zdjęcie opublikowała 28 października 2021 r.

Natomiast na profilu Mikołaja  3 stycznia pojawiło się zdjęcie z planu M jak Miłość.

Nieco wcześniej, bo 18 grudnia 2021 roku opublikował też zdjęcie z tej samej sesji reklamowej co Kalska.

Adriana Kalska potwierdziła rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Adriana Kalska na fali doniesień zdecydowała się potwierdzić, że rozstała się z Mikołajem Roznerskim.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Fani pary są niepocieszeni. Do końca liczyli, że ich ulubieńcy są razem.


Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie opublikowane w październiku

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie opublikowane w październiku

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie opublikowane w grudniu

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie opublikowane w grudniu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×