Szukaj

Natasza Urbańska zna już wszystkich finalistów „Top Model 8”! Kto zrobił na niej największe wrażenie? [WIDEO]

Natasza Urbańska, Top Model

Natasza Urbańska, Top Model

Natasza Urbańska została jurorką specjalną w Top Model. Gwiazda uczestniczyła w nagraniach jednego z odcinków, podczas którego poznała finalistów. Kto zrobił na niej największe wrażenie? O to zapytała ją nasza reporterka.

Dwa tygodnie temu rozpoczęła się ósma edycja Top Model. O główną nagrodę powalczą finaliści, którzy zanim wprowadzą się do domu modelek, będą musieli przejść przez serię castingów. Po wyłonieniu najlepszej czternastki, w każdym odcinku poczynania uczestników będą oceniać goście specjalni.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce

Natasza Urbańska o uczestnikach Top Model 8

Wszystkie odcinki Top Model 8 zostały już nagrane (poza wielkim finałem, który odbywa się na żywo). Finałowe poczynania oceniała m.in. Natasza Urbańska. Aktorka, piosenkarka i tancerka w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że nie ma jednego faworyta. Wszyscy uczestnicy zrobili na niej spore wrażenie:

Oni są tak fantastyczni wszyscy. Każdy ma w sobie coś tak ciekawego i intrygującego. Ja mam nadzieję, że to będzie tak, że nie musisz wygrywać tego programu, aby robić dalej karierę w modelingu. Temu przyświeca każda kolejna edycja. Że ci ludzie dają sobie radę na wybiegach, na sesjach. Jeżeli tylko chcą pracować w tym zawodzie. Życzę im powodzenia. Niech wszyscy wygrają. Niech mają.

Natasza Urbańska na planie 8. edycji Top Model

Natasza Urbańska na planie 8. edycji Top Model

Urbańska zwróciła uwagę na fakt, że pierwsze miejsce w reality-show nie gwarantuje sukcesu w branży. Zwycięzcami okazują się te osoby, które po programie ciężko będą pracowały na swój sukces:

Wygrywanie niczego nie załatwia. Jeżeli chcesz pracować w zawodzie, to będziesz to robił.

Kim są finaliści Top Model 8?

Na razie jedyną uczestniczką, która awansowała do finałowej 14 Top Model jest Klaudia El Dursi. Automatyczny awans zagwarantował jej Złoty Bilet. Więcej na ten temat tutaj.

Zobacz: Hubert Gromadzki obejrzał “Top Model 8” i już ma swoich faworytów. Komu kibicuje? [WIDEO]


Natasza Urbańska w spodniach z białymi wstawkami

Natasza Urbańska w spodniach z białymi wstawkami

Natasza Urbańska – Bal TVN 2019

Natasza Urbańska – Bal TVN 2019

Natasza Urbańska – Flesz Fashion Night 2019

Natasza Urbańska – Flesz Fashion Night 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×