Szukaj

Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet. Jest pierwszą uczestniczką programu „Top model”. Co wiadomo na jej temat?

Klaudia El Dursi pojawiła się na castingu programu Top model. Oczarowała jury do tego stopnia, że otrzymała Złoty Bilet. Kim jest i co wiadomo na temat modelki? 
Klaudia El Dursi kim jest top model 8

Klaudia El Dursi kim jest top model 8

Klaudia El Dursi zgłosiła się do programu Top model, by spełnić swoje marzenie i zostać modelką. Chociaż na swoim koncie ma przygodę z profesjonalnymi zdjęciami, ma apetyt na jeszcze więcej. Zgłosiła się więc do programu, gdzie oczarowała jurorów.

Zobacz: Hubert Gromadzki obejrzał „Top Model 8” i już ma swoich faworytów. Komu kibicuje? [WIDEO]

Top Model 8: Złoty Bilet. Kto go zdobył?

To właśnie oceniający potencjalne modelki, jako pierwsi mogli dowiedzieć się, kim jest Klaudia El Dursi, 30-letnia uczestniczka o nietypowej urodzie. Okazuje się, że chociaż modelka urodziła się w Polsce, ma egzotyczne korzenie – jej tata pochodzi z Libii.

Modeling od zawsze był marzeniem Klaudii. Plany pokrzyżowała pierwsza, a potem druga ciąża. Uczestniczka nie żałuje, że została mamą, teraz postanowiła jednak spełnić niespełnione plany.

Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, (…) a teraz przyszedł czas na mnie! – wyznała na antenie.

Uroda oraz wyznanie modelki poruszyło serce jury do tego stopnia, że dostała Złoty Bilet. Oznacza to, że Klaudia od razu zamieszka w domu modelek, nie musząc walczyć o miejsce w drugim etapie castingu.

Zobacz: Dawid Woskanian z „Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce

Kim jest Klaudia El Dursi?

Dodajmy, że El Dursi oprócz tego, że jest mamą, na co dzień prowadzi małą pracownię krawiecką w Bydgoszczy. W 2011 roku została miss fitness. Na swoim koncie ma także m.in. sesję w magazynie Playboy, a także występ w teledysku Meza do piosenki Po robocie. 

Zobacz: Julia Wieniawa dała kosza Hubertowi z „Top Model”! Dlaczego im nie wyszło? [WIDEO]

 

 


Klaudia El Dursi - zdobyła Złoty bilet w Top Model 8

Klaudia El Dursi - zdobyła Złoty bilet w Top Model 8

Klaudia El Dursi otrzymała Złoty Bilet do Top Model

Klaudia El Dursi otrzymała Złoty Bilet do Top Model

Klaudia El Dursi czy zostanie nową top model?

Klaudia El Dursi czy zostanie nową top model?

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×