Karolina Pisarek aż drży ze stresu przed występami w „TzG”! Wszystko przez krzywdę jakiej doznała w „TTBZ”: „Cały czas siedzi mi z tyłu głowy”

Karolina Pisarek o Tańcu z gwiazdami

Karolina Pisarek o Tańcu z gwiazdami

Karolina Pisarek przed Tańcem z gwiazdami stresuje się tylko jednego. Wszystko przez przykre wspomnienia z czasów Twoja Twarz Brzmi Znajomo. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Karolina Pisarek wiosną zmierzyła się bardzo trudnym zadaniem. Wzięła udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie jako amatorka musiała zaprezentować szereg umiejętności wokalnych i aktorskich, rywalizując z zawodowymi artystami. Chociaż szło jej nieźle, to jurorzy nie szczędzili pod jej adresem gorzkich słów. Szczególnie Michał Wiśniewski nie gryzł się w język, recenzując jej popisy.

Karolina robiła, co mogła, by wypaść jak najlepiej. Pomiędzy zdjęciami do kolejnych odcinków uczęszczała na lekcje śpiewu. Efekty z tygodnia na tydzień były coraz lepsze, ale nie uciszyły krytyków i hejterów. Dziś modelka otwarcie mówi, że chociaż show się zakończyła, to wciąż paraliżuje ją strach przed jednym.

Karolina Pisarek o udziale w Tańcu z gwiazdami

Pisarek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zwierzyła się, że nadal nie jest w stanie zapanować przed stresem, jaki wywołuje u niej spotkanie z jurorami. Po gradzie gorzkich słów w Twoja twarz brzmi znajomo, obawia się ocen ekspertów w tanecznym formacie Polsatu:

Bardziej niż hejtu boję się jury, bo „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” cały czas siedzi mi z tyłu głowy. Zauważyłam, że ostatnio w moją stronę jest coraz więcej przytyku, bo ona robi to, robi tamto, a z drugiej strony zawsze ludzie oceniają. Mam się zaszyć pod kołderką i nic nie robić, bo wszyscy inni mi mówią przestań to robić? Chyba też nie na tym polega spełniania marzeń. Ja też mam nadzieję, że swoją postawą zmotywuję osoby, które chcą się spełniać. A nie tylko hejtować.

Najmniej Karolina stresowała się, gdy występowała w Ameryce Express. Tam nie musiała stawiać czoła opiniom jurorów:

Po „Twojej Twarzy” obawiam się wszystkich jurorów. Ale tu na szczęście nie będę śpiewać, o tyle dobrze. Jakbym wyszła na scenę i nie byłoby tych jurorów, to czułabym, że latam, bo czuję taniec. Czuję ruch. To mi się podoba. Czy umiem tańczyć, to się okaże na parkiecie, ale po prostu lubię tańczyć. Ale to, że są tam jurorzy, gdzieś tam z tyłu mnie paraliżuje. To tak, jak iść na klasówkę, albo do odpowiedzi, a nie do końca wiesz, jakie padną tam pytania. To jest zawsze ten stres. Chyba to najbardziej mnie paraliżuję. W „Top Model” byli jurorzy, to się bałam, w TTBZ byli jurorzy, to się bałam i teraz też się boję. W „Ameryce Express” nie było i było dobrze.

Życzymy jak najwyższych not.


Jury — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Jury — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×