Sandra Kubicka ma konkurencję w osobie własnej matki! Modelka zaczęła obawiać się o swój biznes: „Technicznie jest moją konkurencją”

Sandra Kubicka, Grace Kubicka

Sandra Kubicka, Grace Kubicka

Sandra Kubicka i jej mama rozkręcają podobne biznesy. Modelka nie ukrywa, że zaczęła postrzegać rodzicielkę jako rywalkę. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Sandra Kubicka jako dziecko wyleciała z Polski do Stanów Zjednoczonych. Razem z mamą zamieszkała w Miami, gdzie rozpoczęła nowe życie. Zaczęła chodzić do szkoły, poznawać rówieśników, a z czasem rozwijać marzenia o wielkiej karierze. Już w wieku 15 lat podpisała pierwszy duży kontrakt. Potem przyszły kolejne propozycje współpracy. Była gwiazdą wybiegów, sesji zdjęciowych i kampanii.

Chociaż kariera Sandry kwitła, to w jej życiu prywatnym nie brakowało zawirowań. Trafiała na niewłaściwych partnerów, a na kilka lat straciła kontakt z matką – Grażyną. Z czasem udało im się odbudować relację. Dziś mieszkają razem w Polsce i odnoszą sukcesy zawodowe. Chociaż dzieli je niemal 20 lat różnicy, to obie są pełne zwariowanych pomysłów.

Kubicka zdradziła reporterce Jastrząb Post, jaki jest nowy biznes jej mamy.

Sandra Kubicka o rywalizacji z mamą

Ukochana Barona wyznała nam, że jej rodzicielka postanowiła zostać trenerką personalną. Grace w krótkim czasie dorobiła się sylwetki na miarę Jennifer Lopez i szybko zaczęła zjednywać sobie klientów. Sama Sandra jest pod wrażeniem całej sytuacji:

Ja nie wiem skąd moja mama bierze te pomysły. Ja chyba mam to po niej. Zadzwoniłam do niej któregoś dnia i z agenta nieruchomości zamieniła się w trenera personalnego. Ukończyła bardzo szybko wszystkie kursy i może teraz prowadzić ludzi i doprowadzić do takiej sylwetki jaką ona ma, bo ma lepszą sylwetkę niż ja, a ma 46 lat.

Kubicka przeżyła szok, gdy jej mama poprosiła ją, by ta wypromowała jej nowy biznes. Sandra zwróciła uwagę na swoje plany zawodowe, dopatrując się w aktywności Grace rywalizacji. O wszystkim powiedziała nam przy okazji wizyty w butiku ZoZo Design:

Moja mam do mnie zadzwoniła i poprosiła, żebym wrzuciła na story, że jest trenerem. Moja pierwsza odpowiedź była taka, że moja platforma treningowa wychodzi we wrześniu, więc technicznie jest moją konkurencją. Ale wiadomo – moja mama jest w Łodzi, ja jestem w Warszawie, więc wspieramy się nawzajem. Ciekawie się to wszystko obróciło, bo kiedyś ja mojej mamie mówiłam, jak powinno się trenować, a teraz moja mama będzie mówiła mi.

Na szczęście córka i matka szybko się dogadały. Cała rozmowa poniżej.


Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Grace Kubicka. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×