Szukaj

Rafał Zawierucha o swoich 34. urodzinach: „Rodzice się na pewno uśmieją”. Jak je świętował? [WIDEO]

Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha 12 października skończył 34 lata. Z tej okazji uczcił swoje urodziny w oryginalny sposób. O wszystkim opowiedział naszej reporterce.

Rafał Zawierucha 8 lat temu ukończył studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Tuż po zdobyciu dyplomu występował w kilku warszawskich teatrach. Od 10 lat regularnie gra również w filmach. Widzowie na pewno kojarzą go z produkcji takich jak Bogowie czy Wkręceni. W zeszłym roku miał premierę głośny film Quentina Tarantino Pewnego Razu w… Hollywood, w którym Polak wcielił się w postać Romana Polańskiego. 12 października pojawił się jako jedna z gwiazd na pierwszym pokazie filmu Banksterzy.

Rafał Zawierucha o filmie Banksterzy

Film Banksterzy w reżyserii Marcina Ziębińskiego to opowieść o nieuczciwości, z jaką spotkali się klienci banków podczas brania kredytów we frankach szwajcarskich. Jedną z głównych ról zagrał w tym filmie Rafał Zawierucha. Wcielił się tam w postać Artura ambitnego szefa firmy IT, który chcąc rozwijać swój biznes, za namową pracownicy banku decyduje się na niekorzystny kryzys.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktor opowiedział nie tylko o filmie, ale także o swoich urodzinach, które spędził właśnie na wczorajszej premierze produkcji.

Rodzice się na pewno uśmieją, jak to zobaczą. Już wiedzą, gadałem z nimi. I myślę, że nieźle to sobie zaplanowali.

O czym opowiada film Banksterzy?

To będzie przyjemność. Ten film daje odwagę ludziom, którzy mieli te problemy. Którzy spotkali się z nieuczciwymi ludźmi na swojej drodze, którzy doświadczają tragedii związanymi z kredytami w obcej walucie. Myślę, że dzięki temu filmowi wyjdą z kin i dostaną drugie skrzydła, żeby walczyć o swoje.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×