Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Małgorzata Rozenek chce pokazać swojego przystojnego Radzia w „Projekt Lady”?! [WIDEO]Małgorzata Rozenek o Projekt Lady 3

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są jedną z gorętszych par w polskim show-biznesie. W ich życiu zdecydowanie nie ma czasu na nudę, a publiczność pokochała ich tak bardzo, że powierzono im autorski program Iron Majdan, który będziemy mogli oglądać już niebawem na antenie TVN. To nie będzie jedyne show, w którym zobaczymy Małgorzatę, bo ku uciesze fanów rusza także kolejna, trzecia edycja Projektu Lady. Jaka tym razem będzie?

Ta edycja będzie taka sama jak poprzednie, dlatego, że te wcześniejsze zdały egzamin. Właśnie jesteśmy w trakcie kompletowania dziewcząt. Ja już się nie mogę doczekać. Ja uwielbiam ten program i naprawdę przeżywam wszystko, co w tym programie się dzieje. Bardzo cieszę się obserwując nasze podopieczne i dziewczyny, które wychodzą z naszego programu wzmocnione. Cieszę się i obserwują co robią ze swoim życiem, więc już nie mogę się doczekać na kolejny świetny program.

Czy w końcu w Projekt Lady pojawi się Radosław Majdan?

Jeszcze mnie nie zaproszono do tego programu. To jest program dla kobiet, który prowadzi Małgosia – skomentował Radek.

To jest tak, że w sytuacjach w których bardzo trudno oddzielić nam to, że jesteśmy parą, więc chcemy zaprosić nasze uczestniczki wraz z osobami towarzyszącymi, naturalne jest, że my również pojawiamy się z naszymi osobami towarzyszącymi, ale tak, żeby w jakiejś aktywnej formie Radosław występował to chyba nie, to nie jest jego format – dodała Małgosia.

Okazało się także, ze Małgorzata nawet po programie ma kontakt z uczestniczkami Projektu Lady i bardzo mocno im kibicuje:

Ja jestem z Julką w stałym kontakcie i jestem z niej bardzo dumna. Dokładnie tak jak śledzę i obserwuję z ogromną dumą Patrycję Wieje, która świetnie sobie radzi. Jest teraz rewelacyjnym instruktorem fitnessu, zajmuje się taką coraz lepiej rozwijającą się działalnością fitnessu, takie trampoliny i jej to wychodzi rewelacyjnie. Julka teraz wydała swoją piosenkę. Ocenę artystyczną pozostawiam specjalistą i osobom, które będą jej słuchały, natomiast ja nieprawdopodobnie doceniam to, jak ona konsekwentnie realizuje swoje marzenia, jak świetnie się zmieniła, jak dobrze sobie radzi i jak miłą osobą pozostała.

Cała rozmowa poniżej.

Małgorzata Rozenek komentuje udział Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”! „To hipokryzja i brak konsekwencji”

Fani Małgorzaty Rozenek skaczą z radości! Kultowy program z jej udziałem już niedługo powróci na antenę!

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×