Paulina Sykut wskazała najtrudniejszą metamorfozę w „TTBZ”. Gdy tylko zaczęła śpiewać, pojawiły się problemy

Paulina Sykut o Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paulina Sykut o Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paulina Sykut o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym bierze udział. Gwiazda zdradziła, w kogo chciałaby się wcielić i jakiej postaci się obawia najbardziej. Zobacz wideo.

Już we wrześniu rusza kolejna edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Program cieszy się niesłabnącą od lat popularnością. Od 2014 roku miliony widzów zasiadają co tydzień przed telewizorami, by podglądać, jak gwiazdy kina i telewizji wcielają się w tuzy polskiej i światowej sceny. W nowym sezonie o Złotą Maskę i 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny zawalczy Paulina Sykut.

Paulina Sykut o Twoja Twarz Brzmi Znajomo i metamorfozach

Prezenterka Polsatu swoją przygodę z show-biznesem zaczęła od występów w programie Idol. W trakcie muzycznego show udowodniła, że śpiewanie jest jej pasją, a do tego posiada ogromny talent wokalny. Nic dziwnego, że bez wahania przyjęła ofertę udziału w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Sykut w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że najchętniej wcieliłaby się w postać Kory, której twórczość wręcz uwielbia:

Bardzo marzyłam o Korze. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Na razie przed tym, zanim odcinki zostaną pokazane w telewizji, nie możemy zdradzać, co nagraliśmy. Ale nawet pomijając to, kim chciałabym być, w kogo się wcielić, to w trakcie programu nasze wyobrażenia o sobie, o naszym głosie, o naszych predyspozycjach… Wszystko się gdzieś klaruje i poznajemy siebie. Przynajmniej tak jest ze mną.

Gospodyni Tańca z gwiazdami ma nadzieję, że nie wylosuje Krzysztofa Krawczyka. Jeszcze zanim ruszyły zdjęcia do show, próbowała podśpiewywać piosenki legendarnego wokalisty, odtwarzając jego barwę głosu, ale nie szło jej to dobrze:

Myślałam, że będę mogła śpiewać piosenkę Krzysztofa Krawczyka, ale jak zaczęłam śpiewać jego utwory, to trzeba mieć taki kawał głosu, chropowaty. Więc tak nie do końca. Ale mam za sobą już kilka wykonów, kilka występów i były to bardzo ciekawe przeżycia dla mnie, duże wyzwanie. Ale też wielka frajda, bo każdy z nas przeskakuje takie swoje możliwości i otwiera się. Dla mnie to jest fantastyczna przygoda. Cieszę się nią bardzo. W dzisiejszym odcinku będę dużo tańczyć, śpiewać, rapować, więc to są takie rzeczy, które robię pierwszy raz w życiu.

Czy po tym programie Paulina chciałaby bardziej skupić się na swojej karierze muzycznej?

Ja mam to do siebie, że tak strasznie dużo nie planuję i nie wychodzę do przodu tak bardzo. Cieszę się tym, co tu i teraz i zamierzam się jak najwięcej i jak najgłębiej tym radować. Ale ja zawsze mówiłam, że mam pewne plany muzyczne. Nawet zaczęłam je realizować przed programem. Ale wszystko ze spokojem.

Trzymamy kciuki za Paulinę.


Paulina Sykut wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Paulina Sykut wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Kora – ostatnie zdjęcie

Kora – ostatnie zdjęcie

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×