Szukaj

Odeta Moro pierwszy raz od lat opowiedziała o relacji z Michałem Figurskim! Wbiła też szpilę Kubie Wojewódzkiemu! [WIDEO]

Odeta Moro

Odeta Moro

Odeta Moro o relacji z Michałem Figurskim i książce Kuby Wojewódzkiego

Odeta Moro po raz pierwszy od lat opowiedziała o swojej relacji z byłym partnerem, Michałem Figurskim. Jaki mają kontakt? Odniosła się także do książki Kuby Wojewódzkiego, który nie zostawił na jej eks suchej nitki. Jak to skomentowała? Zobaczcie wideo!

W życiu jak i w show-biznesie, rozstania są na porządku dziennym. Zdarzają się rozstania-skandale, które wstrząsają opinią publiczną, zdarzają się również te z klasą. To drugie udało się Odecie Moro i Michałowi Figurskiemu. Para rozeszła się lata temu, ale nikt nie próbował nigdy oczerniać drugiej osoby w mediach. Rzadko wypowiadają się na swój temat nawet teraz. Gdy reporterka Jastrząb Post zapytała Odetę o jej byłego partnera, gwiazda odpowiedziała krótko, ale konkretnie – nie wdawała się w szczegóły:

Moje kontakty [z Michałem] się nie zmieniają, od lat są takie same. Jest ojcem mojego dziecka, mojej córki i tyle.

Nieco inaczej zakończyła się przyjaźń Michała z wieloletnim przyjacielem Kubą Wojewódzkim. W swojej najnowszej książce Kuba nie pozostawia na Michale suchej nitki. Jak skomentowała to Odeta?

Są takie książki, które warto czytać, takie, które trafiają do mnie. Ta do mnie nie trafiła, natomiast mogę polecić parę innych pozycji, zupełnie innych. Fragment o Michale widziałam, ale to są rzeczy między kiedyś kumplami. Nie moja sprawa w ogóle.

A Wy czytaliście książkę Kuby?


Odeta Moro - premiera spektaklu

Odeta Moro - premiera spektaklu "Ślub Doskonały"

Odeta Moro - Róże Gali 2018

Odeta Moro - Róże Gali 2018

Odeta Moro – Róże Gali 2018

Odeta Moro – Róże Gali 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×