Michael Danilczuk w „TzG” tańczy z Jackiem Jelonkiem, ale prywatnie ma dziewczynę. Jak zareagowała na jego męsko-męski duet?

Michael Danilczuk

Michael Danilczuk

Ruszyły przygotowania do najnowszej edycji programu Taniec z gwiazdami, w którym będziemy mieli okazję po raz pierwszy oglądać występy pary jednopłciowej – Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka. Tancerz przyznał, że spotyka się obecnie z jedną z tancerek. Kim jest partnerka przystojnego blondyna?

Już pod koniec sierpnia startuje trzynasta edycja programu Taniec z gwiazdami. Do wyścigu o Kryształową kulę staną Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek, Jamala i Karolina Pisarek wraz ze swoimi trenerami. Jednym z nich jest Michael Danilczuk, z którym udało nam się porozmawiać.

Michael Danilczuk to znany polski tancerz, który od wielu lat robi karierę w Wielkiej Brytanii. Artysta razem z Jowitą Przystał wygrał program The Greatest Dancer, a następnie wziął udział w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami.

Mężczyzna już niebawem pojawi się w najnowszej polskiej edycji show. Michael wystąpi w roli trenera, tworząc pierwszą w historii polskiej wersji programu parę jednopłciową z Jackiem Jelonkiem. Premierowy odcinek tanecznego show będziemy mogli obejrzeć już 29 sierpnia 2022 roku na antenie telewizji Polsat.

Michael Danilczuk spotyka się z tancerką z TzG?

W rozmowie z naszą reporterką Michael Danilczuk opowiedział o emocjach, które towarzyszyły mu podczas wygranej w programie The Greatest Dancer. O główną nagrodę walczył ze swoją dziewcyzną.

To był jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu. To był ogromny program na BBC1, The Greatest Dancer wszyscy najlepsi tancerze zjechali się w jedno miejsce i w odcinkach na żywo rywalizowaliśmy tańcząc swoje najlepsze style.

Michael wyznał również, kto skradł jego serce. Opowiedział o reakcji swojej ukochanej na wieść o tym, że w programie zatańczy on z Jackiem. Kim jest jego wybranka? Czy jest to tancerka z Tańca z gwiazdami?

Zareagowała bardzo pozytywnie, bo też tańczy. Jest profesjonalną tancerką z Polski. Nie wiem, czy mogę o niej mówić, bo to mogłoby naruszać jej prywatność. Jest szansa, że można ją spotkać na treningach „TzG”.

Macie jakieś typy?


Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zdrowia jak inni moja babcia spaliła obiad moja spaliła obiad i ja spaliłem obiad ale wystarczy zrobic zaśłepke i gotowa pomidorowa a potem źyli długo i szczesliwie ta jasne gdzie mój obiad all ile mozna czekać w pies zźarł ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×