Szukaj

Najpiękniejszy komentarz na temat Tulii na Eurowizji 2019! Margaret lepiej nie mogła tego ująć! [WIDEO]

Tulia Eurowizja 2019 Margaret

Tulia Eurowizja 2019 Margaret

Margaret wspiera Tulię na Eurowizji 2019

Margaret skomentowała udział Tulii w Eurowizji 2019. Czy jej zdaniem tegoroczny reprezentant Polski ma szansę osiągnąć sukces w konkursie, który odbędzie się 14-18 maja w Tel Awiwie? Zobacz rozmowę wideo.

Zespół Tulia to tegoroczny reprezentant Polski na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji. I chociaż wciąż nie wiadomo jaki utwór reprezentantki Polski wykonają w Tel Awiwie, to jednak już teraz możemy się spodziewać, że dzięki swojej aparycji, zdolnością wokalnym i charyzmie mają szanse zajść naprawdę wysoko. Jedna z wokalistek, Margaret, która brała udział w preselekcjach do konkursu w 2016 roku – i o włos przegrała z Michałem Szpakiem – uważa, że najważniejsze dla artystów jest wsparcie, niezależnie od tego, w jakim konkursie startują:

Ja zawsze trzymam kciuki i wspieram wszystkich artystów. Czy to jest Eurowizja, czy to jest cokolwiek. Bo artyści to taki specyficzny gatunek ludzi, którzy są bardzo wrażliwi. I to jest potrzebne takie wsparcie. Też dziewczyny bardzo mocno wspieram i mam nadzieję, że wszyscy będziemy je wspierać i mocno trzymać kciuki. Nie znam piosenki, więc nie wiem z jaką piosenką dziewczyny jadą i nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, ale trzymam kciuki.

Zdaniem Margaret, jeśli muzyka jest dobra, to obroni się sama:

Nie wiadomo, co się wpisuje w kanon Eurowizji aktualnie. Nie wiadomo, co się wpisuje w kanon muzyki pop, muzyki hip-hop. Teraz nie wiadomo, co jest dobre na co. Jak muzyka jest dobra, to po prostu jest dobra. I to o to w tym wszystkim chodzi.

Budujące słowa.

Jak wysoko będzie Tulia na Eurowizji 2019? Roksana Węgiel obawia się tylko jednego [WIDEO]

TYLKO U NAS! Znamy datę premiery piosenki Tulii na Eurowizję 2019! Z czym na pewno zespół nie pojedzie na konkurs?

Edyta Górniak oceniła wybór Tulii na Eurowizję i zdradziła swój mega sekret! Miała reprezentować Polskę z inną piosenką! [WIDEO]


Margaret - konferencja prasowa filmu

Margaret - konferencja prasowa filmu "Całe szczęście"

Margaret - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Margaret - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Margaret na gali MTV EMA 2018

Margaret na gali MTV EMA 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×