Maja Hyży o macierzyństwie. Jej metody wychowawcze mogą niektórych mocno zdziwić [WIDEO]

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży ma troje dzieci. Nareszcie udało jej się ułożyć życie prywatne. W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, jakie metody wychowawcze stosuje.

Maja Hyży zyskała popularność za sprawą udziału w muzycznym talent show X-Factor, w którym zajęła 4. miejsce. W programie występowała razem ze swoim ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym. Maja urodziła mężczyźnie bliźniaki. Niestety ich małżeństwo się rozpadło. Każde z nich poszło w swoją stronę i ułożyło życie u boku kogoś innego. Muzyk poślubił Agnieszkę Hyży. Para spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat już niebawem.

Maja swój talent wokalny prezentowała również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Obecnie swój czas poświęca rodzinie. Trzy lata temu odnalazła szczęście u boku Konrada, który nie jest wiązany z show-biznesem. Piosenkarka starała się trzymać wybranka z dala od blasku fleszy.

Maja Hyży o metodach wychowawczych

Rok temu para doczekała się dzidziusia. Maja po raz trzeci została mamą. Gwiazda chroni swoją prywatność. Długo trzymała w tajemnicy, że jest w ciąży. Dopiero gdy jej brzuch był już spory, podzieliła się nowiną. Jakiś czas później pochwaliła się zdjęciem nowo narodzonej córeczki. Przy okazji zdradziła imię – Antonina. Zdaje się, że w jej życiu prywatnym nareszcie wszystko weszło na odpowiednie tory.

Maja Hyży w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jakie metody wychowawcze stosuje:

W domu zdecydowanie jest dyscyplina. Jest sporo zakazów. Ale jest to spowodowane tym, że moje dzieci mają dużo energii i często nie chce im się spełniać moich próśb i swoich obowiązków. Są bardzo roztrzepani. Różnie to bywa.

Podkreśla, że najważniejsze są obowiązki:

Na pewno obowiązki są na pierwszym miejscu. Jeżeli lekcje są odrobione, lektura przeczytana, dzieci nauczone, pokój posprzątany, pies wyszedł na spacer to wtedy można zagrać, czy się pobawić. Albo wyjść na spacer z kolegami. Natomiast jeżeli to wszystko nie jest zrobione to niestety. Obowiązki są u nas na pierwszym miejscu.

Jak podoba Wam się taki model wychowawczy?


Maja Hyży z córką

Maja Hyży z córką

Maja Hyży z córką

Maja Hyży z córką

Maja Hyży - przygotowanie do nowej sesji

Maja Hyży - przygotowanie do nowej sesji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×