ExclusiveMaja Hyży wciąż nosi nazwisko byłego męża. Tylko nam tłumaczy dlaczego [WIDEO]

Maja Hyży wciąż nosi nazwisko byłego męża. Tylko nam tłumaczy dlaczego [WIDEO]

Maja Hyży, Grzegorz Hyży
Maja Hyży, Grzegorz Hyży

28.04.2020 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kariera Mai Hyży zaczęła się w 2013 roku, od występu w programie X-Factor. Na casting do muzycznego show przyszła ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym. Para w trakcie widowiska wspierała się w walce o awans do wielkiego finału. Maja odpadła tuż przed decydującą rozgrywką, zaś jej partner wytrwał do samego końca, o włos przegrywając w decydującym starciu.

Po programie drogi Mai i Grzegorza się rozeszły. Kilka miesięcy po zakończeniu show para rozwiodła się, a jedyne, co ich wciąż łączy, to dwójka dzieci. Każde z nich spełnia się na scenie. Oboje koncertują, nagrywają nowe piosenki i walczą o pozycję na rynku. Każde z nich ma swoje grono fanów, którzy zastanawiają się, dlatego Maja Hyży nie zmieniła nazwiska na panieńskie.

Dlaczego Maja Hyży nie zrezygnowała z nazwiska byłego męża?

Piosenkarka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post otwarcie przyznała, że w mediach zaistniała jako Maja Hyży, i to dziś nie wyobraża sobie, by miała je zmienić. Gwiazda X-Factora nie ukrywa, że w przypadku rezygnacji z nazwiska eks-męża prawdopodobnie zaczynałaby swoją karierę od zera.

Szczerze powiem, nie zastanawiałam się. Od początku, gdy poszłam do programu X-Factor, występowałam jako Maja Hyży. Myślę, że gdybym zmieniła nazwisko, musiałabym zacząć zupełnie od zera.

Maja miała etap, w którym próbowała odciąć się od nazwiska. Wytwórnia, z którą współpracowała, wymyśliła dla niej pseudonim artystyczny MAYA.

Kiedyś miałam krótką przygodę, gdy włamano się na moje social-media i skasowano mi je. Musiałam zacząć wszystko od nowa. Miałam jeszcze wtedy innego menadżera i był pomysł na mnie, żebym nazywała się zupełnie inaczej. Pod nickiem "Maya". I to był błąd. Ludzie nie wiedzieli, kim jest ta osoba. To była ciężka praca. Ja już gdzieś tam sobie wyrobiłam pewne zdanie o sobie, pewną markę jako "Maja Hyży" i uważam, że nie ma żadnego powodu, żebym zmieniała nazwisko, bo wszyscy mnie znają jako Maję Hyży, a nie Maję np. Krygier. Bo tak brzmi moje panieńskie nazwisko. Myślę, że to by brzmiało dosyć komicznie i ludzie by się zastanawiali, kim ta osoba jest.

Myślicie, że gdyby Maja Hyży została Mają, publiczność zapomniałaby o niej na dobre?

Zapis całej rozmowy live z Mają Hyży:

Maja Hyży - metamorfoza
Maja Hyży - metamorfoza
Maja Hyży i Grzegorz Hyży
Maja Hyży i Grzegorz Hyży
Grzegorz Hyży w Dzień Dobry TVN - 13 maja 2017
Grzegorz Hyży w Dzień Dobry TVN - 13 maja 2017
Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek
Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek
Maja Hyży
Maja Hyży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także