ExclusiveMaja Hyży o pierwszym spotkaniu z partnerem. Było jak w filmie! Wiemy już, czy są zaręczeni i co ze ślubem

Maja Hyży o pierwszym spotkaniu z partnerem. Było jak w filmie! Wiemy już, czy są zaręczeni i co ze ślubem

Maja Hyży o partnerze
Maja Hyży o partnerze

27.04.2020 07:00, aktual.: 27.04.2020 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłość potrafi zapukać do drzwi w najmniej spodziewanym momencie. Przekonała się o tym Maja Hyży, która dopiero w wieku 30 lat poczuła pierwsze motylki w brzuchu. Okazuje się, że obecny partner przyprawił ją o dreszcze, jakich nie miała w poprzednich związkach.

Maja Hyży była naszym gościem na sobotnim wideoczacie. Wokalistka opowiedziała co nieco o ciąży, ale też po raz pierwszy zdradziła, jak poznała swojego obecnego partnera. O tym, że jest zakochana, wiadomo od jakiegoś czasu. Jej serce skradł tajemniczy Konrad, który – jak zapewniła sama gwiazda – jest po przejściach. Teraz przyszła pora na odsłonięcie kolejnych kart.

Jaka Maja Hyży poznała Konrada – obecnego partnera?

Podczas wywiadu z naszą reporterką Maja opowiedziała o pierwszym spotkaniu z ojcem jej trzeciego dziecka. Zaczęło się bardzo niewinnie, bo od kurtuazyjnego, sąsiedzkiego "dzień dobry". Wystarczyło kilka sekund, by ich serca zabiły mocniej. Potem było już tylko różowo, niemal jak w amerykańskiej komedii romantycznej.

Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. Na tym samym osiedlu. Powiedzieliśmy do siebie tylko dzień dobry i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można.

Konrad od razu rozpoznał w Mai gwiazdę estrady. Szybko zorientował się, że jego sąsiadka jest piosenkarką. Ale nie dlatego zwrócił na nią uwagę. Hyży ujęła go swoim wyglądem i charakterem. Pewnie wrażenie na mężczyźnie zrobił też szeroki, czarujący uśmiech, z jakiego Maja słynie.

Konrad wiedział, że jestem osobą popularną. Ale to jest osoba, która kompletnie nie zwraca na to uwagi. To nie dlatego powiedział do mnie dzień dobry. Przynajmniej tak mówił. To się czuje, że osoba jest bezinteresowna. To bardziej chodziło o osobę. Najpierw wrażenie wizualne, a później spotkaliśmy się wspólnie – mentalnie, intelektualnie i zaiskrzyło.
Maja Hyży
Maja Hyży

Maja Hyży o ślubie. Jaką suknię ślubną wybrała?

Maja odniosła się także do pytań o ślub. Gwiazda jest gotowa, by powiedzieć "tak", ale na razie nie wybrała daty. Obecnie skupia się na ciąży.

Patrząc na artykuły, które kiedyś wychodziły, można by rzec, że ja już jestem mężatką. Ale nie jestem. Spokojnie. Czy rozmawiamy na ten temat? Tak, nie jest to temat tabu. Siłą rzeczy to jest kolejna sprawa, o której trzeba pomyśleć. To jest moje marzenie ubrać białą suknię i wyjść za mąż. Ale nie mamy jakiejś presji czasowej, poustalanych dat. Wszystko w swoim czasie. Życie pokaże kiedy ten czas będzie odpowiedni.

Gwiazda hitu Skin, co prawda nie jest jeszcze zaręczona ze swoim ukochanym, ale już wie, w jakiej sukni chciałaby wziąć ślub. Przynajmniej na ten moment. Maja nie wyklucza, że jej gust za jakiś czas może się zmienić.

Zaręczyn jeszcze nie było. Czekam. Co do sukni, to mam nadzieję, że moja suknia ślubna będzie wyjątkowa. Będzie zupełnie inna od tych, które miałam szansę przymierzyć na sesjach, bo wtedy chciałabym się czuć wyjątkowo. Muszę zrobić wszystko, żeby ten dzień był wyjątkowy, żeby wyglądać inaczej niż na sesji ślubnej. Więc duże wyzwanie przede mną i przed osobą, która będzie projektować dla mnie taką sukienkę. Na pewno chciałabym długą suknie, w stylu boho. Bardziej krój księżniczkowy- góra obcisła i odcięta od talii. Ale nie wiem, kiedy to nastąpi. Moje gusta mogą się zmienić. I być może zaprezentuję się w tzw syrence - powiedziała Maja w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Życzymy dużo miłości.

Zapis całego wiedoczatu z Mają Hyży:

  • Maja Hyży
  • Maja Hyży
  • Maja Hyży
  • Maja Hyży ciążowy brzuszek
  • Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek
  • Maja Hyży - metamorfoza
  • Maja Hyży z nowym partnerem
[1/7] Maja Hyży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także