Szukaj

Maja Hyży o ciąży. Opowiedziała o pierwszej reakcji, wyprawce i dodatkowych kilogramach. Ile przytyła?

Maja Hyży jest w ciąży. Piosenkarka opowiedziała nam, jak zareagowała z partnerem na wiadomość, że jej rodzina się powiększy. Zdradziła też, że zaczęła kompletować wyprawkę dla maleństwa. Pytanie tylko, w jakim kolorze…
Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży na początku tygodnia ogłosiła wspaniałą nowinę. Piosenkarka po raz trzeci zostanie mamą. Wiadomość o jej ciąży ucieszyła wielu fanów, którzy pospieszyli z gratulacjami pod pierwszym zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem. Gwiazda X-Factora nie ukrywa, że jest dumna z sytuacji, w jakiej się znalazła.

Maja Hyży o ciąży

W sobotę Maja była gościem na wideoczacie Jastrząb Post. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała co nieco na temat swojego szczególnego stanu. Zdradziła między innymi, jak zareagowała na informację o tym, że ponownie zostanie mamą.

Na początku byłam w szoku. W szoku, czy sobie poradzę. Jak to będzie i co się zmieni u mnie w życiu, bo jednak już kilka lat minęło, odkąd poukładałam sobie wszystko po ostatniej ciąży i moje życie nabrało swojego tempa. A tutaj trzeba będzie pozmieniać wiele rzeczy. Ale bardzo szybko ogarnęła mnie mega radość i euforia. Dużo osób uważa, że jestem stworzona do tego, aby mieć dzieci. Ja je kocham i uwielbiam. I zawsze chciałam mieć ich dużo. Spełniły się moje marzenia, czuję się spełniona. Myślę, że jak już dojdzie do rozwiązania, to będę w 100% spełnioną kobietą. Na początku były lekkie zawahania i szok, co teraz. Ale szczęście wzięło górę.

Maja Hyży zna już płeć dziecka, ale na razie nie chce jej zdradzać. Pochwaliła się tylko, że powoli kompletuje wyprawkę dla maleństwa.

Podchodzę do wszystkiego na spokojnie. Jedni może stwierdziliby, że to jest naprawdę bardzo mało czasu i trzeba wszystko przygotować. Ja uważam, że wszystko w swoim czasie i powoli, powoli. Nie nakręcać się, nie stresować niepotrzebnymi tematami. Wszystko po kolei – całą wyprawkę pomału składam sobie na kupkę i na pewno ze wszystkim zdążę. Wiem już, jaka będzie jej kolorystyka, ale nie powiem.

Ile Maja Hyży przytyła w ciąży?

A jak ojciec dziecka – partner wokalistki, zareagował na wiadomość, że zostanie ojcem?

Mój ukochany jest szczęśliwy. Nie ma żadnych zachcianek, bo ja też nie mam. Nie przytył, bo ja też nie przytyłam. Przed ciążą ważyłam 48 kg, teraz ważę 56. Więc to niewielka różnica.

Gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Zapis całej rozmowy live z Mają Hyży:


Maja Hyży ciążowy brzuszek

Maja Hyży ciążowy brzuszek

Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek

Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek

Maja Hyży ma duży brzuszek

Maja Hyży ma duży brzuszek

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×