Córka Narożnej miała wystąpić w „The Voice Kids”! Magda o karierze Gabi i wspólnym duecie. Wbiła szpilę eks mężowi

Magda Narożna o córce

Magda Narożna o córce

Magda Narożna zachwyca się talentem córki. Zdradziła, że miała wystąpić w The Voice Kids i oceniła pomysł wspólnego duetu. Wszystko to w rozmowie z Jastrząb Post.

Magda Narożna od początku kariery cieszy oko widzów i przyciąga uwagę mediów. Jest jedną z nielicznych gwiazd disco-polo, której udało się wedrzeć na salony. Obecnie można oglądać ją w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie z różnym rezultatem wciela się w legendy estrady.

Nie tylko życie zawodowe Magdy układa się rewelacyjnie. Również prywatnie jest spełnioną kobietą. Ma kochającego partnera i córkę z poprzedniego związku. Gabrysia już dawno skradła serca internautów i udowodniła, że posiada spory talent wokalny.

Magda Narożna o córce i jej duetach z ojcem

Dziewczynka od najmłodszych lat dorastała w otoczeniu muzyki. Jej rodzice współtworzyli zespół Piękni i młodzi. 10-latka przez ten czasu zdążyła podejrzeć, jak wygląda życie muzyków od kulis. Magda jest dumna, że jej córka posiada ponadprzeciętne umiejętności wokalne, o czym powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Jeżeli chodzi o moją córkę, to jest mega zdolna, fantastyczna. Ja to wiem od momentu kiedy wypowiedziała pierwsze słowa, jak zaśpiewała pierwszą piosenkę. Myślę, że będzie ode mnie lepsza 100-krotnie. Życzę jej tego, ale przede wszystkim życzę jej tego, aby robiła coś z serca. Jeżeli nie będzie miała pociągu do tego, to nie zamierzam jej zmuszać. Jest dzieckiem i niech cieszy się dzieciństwem, a reszta przyjdzie w swoim czasie.

Gabrysia niedawno nagrała kilka duetów z ojcem. Ich wykonania hitów Niewiara czy Shallow odnotowały bardzo dobre wyniki oglądalności. Magda nie do końca jest przekonana do udziału córki w tego typu projektach. Nie wyklucza jednak, że za kilka lat również zaprosi 10-latkę do wspólnego występu. Swoim komentarzem wbiła szpilkę eks mężowi:

Myślę, że na to przyjdzie czas. Jeżeli ona wyrazi chęć, to dlaczego nie. Ja nie chciałabym pierwsza startować z inicjatywą, bo to jest jeszcze dziecko i bym wolała, żeby była świadoma tego, z czym to się wiąże, a nie gdzieś ją namawiać, czy coś robić. Jeżeli kiedyś wyrazi taką ochotę, to ja jak najbardziej dla niej wszystko zrobię.

Był moment, że Gabrysia chciała wziąć udział w programie The Voice Kids:

Ona wspominała mi o tym nawet kiedyś. Ale jak była młodsza. Teraz jest w takim wieku, że troszeczkę zaczęła się robić wstydliwa. Zwraca uwagę na zupełnie inne rzeczy. Gdzieś to parcie oddaliło się do wstydzenia się. Ona ogólnie nie lubi tak za bardzo przy kimś śpiewać. Nie widzę, żeby miała ochotę pokazywania tego innym. Nawet jak gra na skrzypcach a ja ją nagrywam po kryjomu na pamiątkę, to mówi mi mamo – nie. Na wszystko przyjdzie pora.

Cała rozmowa poniżej.


Magda Narożna w pięknej stylizacji

Magda Narożna w pięknej stylizacji

Gabriela Narożna zaśpiewała Shallow

Gabriela Narożna zaśpiewała Shallow

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×