Jaki trik stosuje Kasia Skrzynecka, by wyglądać na wypoczętą? Gwiazda zdradziła swój sekret. Jest bardzo prosty

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka skończyła niedawno 51 lat. Wielu uważa, że wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek. Gwiazda zdradziła tajemnicę utrzymywania swojej świetnej formy.

Katarzyna Skrzynecka zadebiutowała na ekranie w 1985 roku. Gwiazda zagrała wtedy filmie Pewnego letniego dnia. Wkrótce później zaczęła również regularnie pojawiać się na deskach teatrów Metro, Evita i Chicago. 51-latka czuje się przed kamerą jak ryba w wodzie. Potwierdzeniem na to są jej rolę w serialach Wow, Bao-Bab, czyli zielono mi czy Bulionerzy.

Aktorka ma również jeszcze inny talent – świetnie wychodzi jej śpiewanie. Ma na swoim koncie sześć studyjnych albumów. Katarzyna na pierwszym miejscu stawia jednak aktorstwo. Ostatnia z jej płyt ukazała się ponad dekadę temu. Później prezentowała swoje możliwości wokalne w programie rozrywkowym Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym okazała się bezkonkurencyjna. Producenci telewizyjnego show dostrzegli wtedy drzemiący w niej potencjał i złożyli ofertę nie do odrzucenia. Gwiazda od kolejnej edycji zasiada w panelu jurorskim i ona ocenia występy innych.

Skrzynecka nie może narzekać na brak zleceń. Mimo to znalazła czas na to, by ułożyć swoje życie prywatne. W 2007 roku na jej drodze stanął mistrz Polski i Europy w fitnessie – Marcin Łopucki. Zakochani po dwóch latach postanowili sformalizować swój związek i wzięli ślub. Owocem ich miłości jest córka Alikia, która urodziła się w 2011 roku. Gwiazda utrzymuje również bliskie relacje z Paulą Łopucką, która jest córką jej męża z poprzedniego związku.

Jak dba o siebie i swoją sylwetkę Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka od lat zachwyca swoim wyglądem. Aktorka wystąpiła właśnie w czwartej części kultowego filmu Kogel-mogel. Widzowie są pod wrażeniem formy gwiazdy. 51-latka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak dba o siebie i swoją sylwetkę:

Staram się w miarę możliwości, chociaż jestem osobą zapracowaną, wyglądać na zawsze wypoczętą, chociaż nie zawsze wypoczętą udaje mi się być. Często jest to wszystko w pośpiechu, z jednej podróży teatralnej na drugą, z koncertu na koncert.

Kiedy jednak nie uda jej się porządnie wyspać, radzi sobie w inny sposób:

Na szczęście my kobiety mamy do dyspozycji dobry makijaż, więc nawet jak jesteśmy przemęczone i niedospane, to zawsze można zrobić dobre oko, róż na policzek i wygląda się świeżo, młodo i wypoczęcie.

Jak podoba wam się aktorka?


Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Marek Kaliszuk, Katarzyna Skrzynecka - sztuka Wieczór panieński plus

Marek Kaliszuk, Katarzyna Skrzynecka - sztuka Wieczór panieński plus

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×