Szukaj

Karolina Pisarek o związku z zagranicznym aktorem: “Plany się pokrzyżowały” [WIDEO]

Karolina Pisarek związek

Karolina Pisarek o związku na odległość

Karolina Pisarek od zeszłego roku spotyka się z brazylijskim piłkarzem, modelem i aktorem – Danielem Kenjii Matsunagą. Gdy modelka ogłosiła swój związek na Instagramie, spotkała się z różnymi komentarzami. Niektórzy twierdzili, że jej związek skazany jest na porażkę ze względu na odległość jaka dzieli Karolię i Daniela.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda Top Model wyznała, że choć jej relacja ma sporo zalet, to nie brakuje też kilku słabszych stron:

U nas jest wspaniale, widzimy się za tydzień. Co prawda miałam być w Japonii wczoraj i się zobaczyć z moim mężczyzną, ale niestety plany się pokrzyżowały. Praca jest pracą, my to rozumiemy. Po prostu poczekamy tydzień dłużej. Wieczna tęsknota, ale też wzajemne zrozumienie. To niemijające zauroczenie sobą, bo jednak ta odległość sprawia, że tak za sobą tęsknimy, że tam nie ma miejsca nawet na kłótnie. Chociaż wiadomo, że sprzeczki się zdarzają, małe zazdrości, ale naprawdę jest niesamowicie. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć osobę, która rozumie to, co robię i rozumie to, że tyle podróżuję.

Czy Karolina i Daniel myślą już o ślubie?

Rozmawiamy o tym. Uważamy, że nie ma się co śpieszyć z niektórymi decyzjami, tym bardziej, że moja praca polega na tym, że cały czas podróżuję. Natomiast rozmawiamy o tym i obydwoje jesteśmy jak najbardziej na tak, żeby przejść do kolejnego stopnia. Ale kiedy to się wydarzy to ja nie wiem, mam nadzieję, że będę miała niespodziankę.

Cała rozmowa poniżej:

Gwiazdy na prezentacji kolekcji ubrań znanej sieciówki: Paulina Krupińska, Kasia Zielińska, Karolina Pisarek, Paulina Sykut

Gwiazdy na pokazie MMC: Kasia Zielińska, Magdalena Mielcarz, Aneta Kręglicka, Natasza Urbańska

 

Burza na profilu Karoliny Pisarek! Jej najnowsze zdjęcie spotkało się z porażającą krytyką! „To jest PROFANACJA!”. Poszło o jeden szczegół


Czy Karolina Pisarek ma szansę na karierę międzynarodową?

×