ExclusiveKarolina Pisarek o relacjach z siostrą. Zaapelowała do jej chłopaka: "Taka mała podpowiedź dla mojego przyszłego szwagra"

Karolina Pisarek o relacjach z siostrą. Zaapelowała do jej chłopaka: "Taka mała podpowiedź dla mojego przyszłego szwagra"

Karolina Pisarek o siostrze
Karolina Pisarek o siostrze

17.03.2021 11:00, aktual.: 17.03.2021 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek, gdy tylko pojawiła się na castingu do programu Top Model, wywołała spore poruszenie w mediach. Udało jej się dotrzeć do ścisłego finału, w którym zajęła drugie miejsce. Błyskawicznie zrobiła karierę w świecie mody i cały czas pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Od zakończenia hitu stacji TVN nie może narzekać na brak pracy, a każdy z jej kolejnych kontraktów opiewa na sporą sumę. W zeszłym roku udało jej się kupić i urządzić piękny apartament w stolicy.

Modelka ma bardzo napięty grafik. Pracuje nie tylko w kraju, ale także za granicą. Ciągle jest w rozjazdach, dlatego nie ma zbyt wiele czasu, by skupić się na swoim życiu osobistym.

Karolina Pisarek o relacjach ze starszą siostrą

Karolina ma starszą siostrę. Jakiś czas temu pochwaliła się na Instagramie tym, że postanowiła wesprzeć ją finansowo i zafundowała jej operację. Będąc dzieckiem Aleksandra Pisarek uległa wypadkowi i złamała nos, który nie zrósł się tak, jak powinien i był obiektem drwin rówieśników.

Teraz dzięki swojej siostrze może pochwalić się bardzo zgrabnym noskiem. Z siostrą dzieli ją spora ilość kilometrów, ale mimo wszystko cały czas są sobie bliskie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karolina zdradziła, że jest coś, czego bardzo zazdrości Oli:

Moja siostra mieszka w Szkocji. Bardzo dawno jej nie widziałam, właściwie to ostatnio na jej urodziny. Bardzo się stęskniłam. Ale mamy takie relacje, że w momencie jak ja mam wolne, czy ona ma wolne, to staramy się zdzwaniać. Nie jest to zbyt częste, bo każda z nas jest zajęta swoim życiem. Wiadomo, że relacje siostra z siostrą są bliskie, ale każda ma swoje życie.

Czego Karolina zazdrości Aleksandrze?

Jesteśmy zupełnie różne. Pod względem i wizualnym, i charakteru. Zazdroszczę jej tego, że ma ciepły kąt, dom, dwa psy, faceta. Ona ma ustabiliozowane swoje życie prywatne, a ja mam trochę mniej. Ale cieszę się jej szczęściem na maksa.

Karolina zaapelowała także do chłopaka swojej siostry, aby ten pospieszył się z zaręczynami:

Czekam na pierścionek dla mojej siostry. Taka mała podpowiedź dla mojego przyszłego szwagra. Fajnie by było któregoś dnia pobawić się na jej weselu i patrzeć na jej łzy szczęścia.

Cała rozmowa poniżej.

Karolina i Aleksandra Pisarek
Karolina i Aleksandra Pisarek
Aleksandra Pisarek
Aleksandra Pisarek
Karolina i Aleksandra Pisarek
Karolina i Aleksandra Pisarek
Karolina Pisarek – JOY Influencer Roku 2019
Karolina Pisarek – JOY Influencer Roku 2019
Aleksandra Pisarek
Aleksandra Pisarek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także