Szukaj

Karolina Pisarek zapłaciła siostrze za operację nosa. „Zawsze znalazł się ktoś skory do śmiania”. Teraz Ola wygląda jak modelka

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek ma starszą siostrę, Aleksandrę. To właśnie jej postanowiła zrobić niesamowity prezent. Historią podzieliła się na Instagramie. Modelka ma gest i wielkie serce. Zafundowała jej kosztowną operację plastyczną nosa.

Karolina Pisarek w 2015 roku zajęła 2. miejsce w finale piątej edycji Top Model. Od tamtej pory zaczęła robić międzynarodową karierę. 23-latka ze Szczecinka wkroczyła na wybiegi i zgarnęła duże kontrakty reklamowe, dzięki czemu mogła sobie pozwolić na zakup m.in. dwupoziomowego apartamentu w Warszawie. Do swojego penthouse’u zaprosiła Jastrząb Post z kamerą.

Prowadzi także backstage Top Model. Relacjonuje dla widzów to, co dzieje się za kulisami show. Spotyka się z uczestnikami, pomaga im przygotowywać się do sesji zdjęciowych. Ma już ugruntowana pozycję w show-biznesie.

Prężnie prowadzi swoje social media i to tam dosyć często zdradza rodzinne historie.

Siostra Karoliny Pisarek przeszła operację plastyczną nosa. Jak wygląda?

Aleksandra Pisarek, to starsza siostra modelki, która w dzieciństwie uległa poważnemu wypadkowi i złamała sobie nos. Niestety nie zrósł się tak, jak oczekiwano. Była obiektem drwin rówieśników, a zaczepki ze strony kolegów i koleżanek doprowadziły ją do depresji:

Moja siostra, będąc dzieckiem, miała niefortunny wypadek, w wyniku którego złamała nos. Nos się zrósł, ale krzywo i przez skrzywioną przegrodę wyglądał na duży i niekształtny. Od wczesnych lat szkoły podstawowej aż po osiemnastkę zawsze znalazł się ktoś skory do śmiania się z twarzy Oli, doprowadzając ją tym w końcu do depresji – opowiadała modelka.

Przy okazji poruszyła problem braku pewności siebie wśród dzieci:

Wiele mówi się o pewności siebie, samoakceptacji. Wydaje mi sie, że są to bardzo szlachetne hasła, ale dobre raczej dla dorosłych ludzi, nie zaś dla dzieci, które po pewnym czasie boją się wyjść na podwórko, żeby nie być poniżanym. Może znasz to uczucie, kiedy ktoś się z ciebie śmiał, z czegoś na co nie miałaś wpływu? Pisząc to, towarzyszą mi ogromne emocje, a łzy napływają do oczu.

Przyznała się także, że postanowiła zrobić siostrze prezent, który odmieni jej życie:

(…) Kocham moją siostrę i nie chciałam pozwolić, żeby czuła się poniżana. Bo żadna z kobiet na to nie zasługuje! W wakacje moje siostra miała urodziny i wtedy postanowiłam sprawić Oli wyjątkowy prezent – dodaje – (…) Zabieg wykonany pod narkozą zajął niecałe 2h. Według relacji mojej siostry nie czuła bólu. Wspierałam ją na miejscu. (…) Jestem wdzięczna za to, że dziś mogę podziwiać jej uśmiech częściej.

Siostra Karoliny Pisarek jest już dawno po operacji. Jesteście ciekawi, jak to wszystko wyglądała? Poniżej wideo.


Karolina i Aleksandra Pisarek

Karolina i Aleksandra Pisarek

Karolina i Aleksandra Pisarek

Karolina i Aleksandra Pisarek

Aleksandra Pisarek

Aleksandra Pisarek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×