Szukaj

Sandra Kubicka zdradziła sekret idealnego wyglądu. Dieta? Ćwiczenia? Jest coś jeszcze [WIDEO]

Sandra Kubicka dieta

Sandra Kubicka dieta

Sandra Kubicka ku zadowoleniu swoich fanów zdradziła przepis na piękny wygląd. Okazuje się, że jest on banalnie prosty.

Sandra Kubicka to polska modelka mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie kampanie reklamowe, występy w teledyskach oraz sesje dla prestiżowych czasopism. Była na okładce amerykańskiego Playboya. Piękna blondynka znalazła się na liście stu najpiękniejszych nazwisk Ameryki magazynu Maxim.

W wieku 13 lat Sandra za namową mamy wzięła udział w konkursie, w którym nagrodą było podpisanie umowy z agencją modelek. Piękna Polka doszła do finału, ale nie wygrała, bo odmówiła udziału w konkursie talentów. Mimo to kilka tygodni później organizatorzy zaproponowali jej współpracę z Next Model Management. Obecnie reprezentuje ją również agencja Avant Models.

Sandra Kubicka opowiedziała, jaki jest sekret jej wyglądu

Sławna modelka kilka tygodni temu wróciła do Polski, gdzie ma zamiar zacząć układać sobie życie na nowo. Choć dość długo szukała idealnego miejsca do zamieszkania, to w końcu udało się jej natrafić na wymarzony dom. O swoich zmaganiach z przeprowadzką opowiedziała w ekskluzywnym wywiadzie dla Jastrzabpost. Gwiazda zdecydowała się tym razem osiedlić z dala od centrum stolicy w otoczeniu przyrody i lasu.

Przy okazji rozmowy miała także coś specjalnie dla swoich fanek, które pragną wiedzieć, w jaki sposób dba o siebie. Postanowiła podzielić się sekretem, na temat swojej urody.

Sandra Kubicka zdradziła swój przepis na piękny wygląd:

Zaczęłam ćwiczyć od 3 dni. Ale myślę, że sekretem mojego wyglądu jest szczęście. Jak jesteś szczęśliwa, to promieniejesz i od razu inaczej wyglądasz. Ze mnie zszedł stres, mam inną cerę, włosy mi rosną. Szczęście to jest to.

Jak się okazało, samo szczęście nie wystarczy:

Trenuję, do tego dieta, rozciągam się i śpię.

Jesteście fanami urody Sandry? Czy skorzystacie z jej przepisu na zachwycającą urodę?


Sandra Kubicka uciekła przed huraganem Irma

Sandra Kubicka uciekła przed huraganem Irma

Sandra Kubicka w bikini

Sandra Kubicka w bikini

Sandra Kubicka - Miss Supranational 2019

Sandra Kubicka - Miss Supranational 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×