Szukaj

Sandra Kubicka kupiła dom pod Warszawą: „Jest większy niż w Miami”. Pochwaliła się nam, jak mieszka [WIDEO]

Sandra Kubicka kupiła dom pod Warszawą

Sandra Kubicka kupiła dom pod Warszawą

Sandra Kubicka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak będzie wyglądał jej nowy dom w Polsce. Gwiazda już za kilka dni zamieszka w swojej oazie. To prawdziwa willa poza miastem.

Sandra Kubicka kilka tygodni temu wróciła do Polski i zaczyna układać sobie życie na nowo. Modelka długo szukała swojego wymarzonego miejsca, ale w końcu udało jej się znaleźć dom, który spełnia wszystkie jej oczekiwania. Chociaż nie jest to słoneczne Miami, to wydaje się, że będzie równie luksusowo, ale także odrobinę sielsko. Gwiazda zdecydowała się osiedlić z dala od centrum stolicy w otoczeniu przyrody i lasu.

Sandra Kubicka kupiła dom pod Warszawą. Jak mieszka?

Gdy tylko Sandra poinformowała na Instagramie, że zamierza wrócić do Polski, to cały czas relacjonowała w social mediach przebieg swojej  przeprowadzki. Okazuje się, że udało jej się znaleźć miejsce idealne.

Znalazłam już dom. Przeprowadzam się za dwa tygodnie. Agentka nieruchomości śmiała się ze mnie, że przeprowadzam się z Miami na wieś. A ja sobie właśnie tak to wyobrażałam – ogromny dom przy lesie, ze śpiewającymi ptakami. Chce mieć ogródek, w którym będę  sadzić poziomki, truskawki. I znalazłam. Zajęło mi to trochę czasu, ale właśnie tak sobie to wyobrażam. W ciągu tygodnia będę pracować w mieście, chodzić na spotkania, sesje i wracam do swojego domu.

O tym, jak wygląda jej nowy dom, opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Mam kominek tak jak chciałam. Mam grilla na dworze, jak chciałam. Serce mi się raduje, że znalazłam fajny balans. Dopiero będę urządzać. Za dwa tygodnie wchodzą malarze, wszystko będziemy robić. Dom jest większy niż w Miami, ale planuję tutaj zostać, mam tu przyjaciół, rodzinę, dziadków, którzy mogą do mnie przyjeżdżać na weekendy. Więc muszę mieć wiele sypialni, aby wszyscy mogli się pomieścić.

Dlaczego Sandra zdecydowała się w końcu zamieszkać w Polsce?

Modelka zrobiła karierę zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce, jednak będąc za oceanem, brakowało jej przyjaciół, oraz rodziny. Tęsknota za bliskimi okazała się na tyle silna, że zdecydowała się na powrót do kraju.

Serce jest tam, gdzie są Twoi ludzie, którzy cię uszczęśliwiają. Moi przyjaciele dają mi takiego kopa, motywację. Będąc w Stanach nie miałam prawdziwych przyjaciół i ja to wiedziałam od zawsze. Moja mama też wraca do Polski na stałe. To jest zabawne, że wyleciałam do Stanów za nią, a teraz we 2 wracamy. Nie wstydzimy się tego. Bardzo dużo ludzi mówi, że nie wyszła mi kariera w Stanach więc wróciłam. Ale czy to w życiu chodzi o to, aby ciągle coś komu udowadniać, czy o to, aby być szczęśliwym? Ja jestem najszczęśliwsza będąc tutaj.

Trzymamy zatem kciuki za Sandrę i gratulujemy zakupu domu.


Sandra Kubicka - premiera perfum Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka - premiera perfum Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka - premiera perfum

Sandra Kubicka - premiera perfum

Sandra Kubicka – Giambattista Valli x H&M

Sandra Kubicka – Giambattista Valli x H&M

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×