Bibi z „Hotelu Paradise” nie podzieliłaby się wygraną z Krystianem i Basią: „Mówię o tym szczerze”. Już wie, na co wyda pieniądze od rywala

Bibi z Hotel Paradise 3

Bibi z Hotel Paradise 3

Bibi z Hotelu Paradise zdradziła, że gdyby to ona wygrała 100 tysięcy złotych, nie podzieliłaby się nim z konkurencją. W rozmowie z Jastrząb Post wytłumaczyła dlaczego i na co planuje wydać pieniądze, jakie otrzymała w prezencie od Krystiana.

Trzecią edycję Hotelu Paradise wygrali Krystian i Basia. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji show zwycięska para postanowiła przekazać część pieniędzy swoim rywalom. Krystian zapowiedział, że wygrane 100 tysięcy złotych podzieli po równo między siebie, Basię, Bibi i Saimona. Postawa triumfatora zaskoczyła nie tylko prowadzącą widowisko Klaudię El Dursi, ale także widzów i samych finalistów.

Hotel Paradise: Bibi o pieniądzach od Krystiana. Na co wyda?

Bibi w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywa swojego zdziwienia decyzją Krystiana. Zdradziła też, że gdyby to ona była na jego miejscu, nie zdecydowałaby się na dzielenie wygranej z konkurencją:

Nie. Nie byłoby tak i mówię o tym szczerze. Krystian i Basia mieli też inną sytuację, bo parę dni wcześniej, gdyby nie my, to by odpadli z programu. Krystian zachował się honorowo. Ale my nic im nie wisieliśmy. I w ogóle nikt by z nas też kulą nie rzucił, bo nie było takiej potrzeby.

Na co Bibi przeznaczy pieniądze, jakie otrzyma od Krystiana?

Pierwszą rzeczą, którą chcę zrobić to zabrać mamę na wakacje. Już sobie obrałyśmy nawet cel, jest to Sycylia. Też planuję przeprowadzkę. Chcemy mieszkać razem z Sarą i Szymonem, więc pieniążki też jak najbardziej się przydadzą. A taką kolejną rzeczą to myślę, że firma. Takie zainwestowanie w siebie. Dostałam gdzieś tam propozycję od innych butików we wspieraniu innych marek. Oczywiście chciałabym to gdzieś podpiąć pod siebie. Bardzo na to szeroko patrzę. Pobieram też lekcje wokalu i tutaj każdy grosz pozwala mi się bardziej rozwijać.

Jesteście fanami Bibi i Saimona? Zapis wideo całego live czatu, który poprowadziła Karolina Motylewska, możecie zobaczyć poniżej.


Hotel Paradise 3

Hotel Paradise 3

Hotel Paradise

Hotel Paradise

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Komentarze

  • jagna pisze:

    Cała Bibi i cały Krystian. Bibi już wydaje nieswoje pieniądze a Krystian gdyby był w porządku do Basi i kochał jak zapewniał nie podjąłby decyzji sam. To egoista. Uczestnicy postawili na niego a on ich zdradził. . Bibi jest wyrachowana podobnie jak Simon w a Basia źle ulokowała uczucia. Z Krzysiem doszłaby do finału i razem byliby szczęśliwi. Krystian to gracz.

  • Gośćfretka pisze:

    No i gitara! Szacun za szczerość.Powiedziała jak jest ,bez kluczenia,konfabulowania,udawanego płaczu,bez zapewnień,że wszystkich kocha ,jak to miała w zwyczaju niejaka „arabska księżniczka”….,Zwięźle i na temat…Życzę Jej i Simonowi szczęścia .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×