Szukaj

Gwiazdy na Gali Miss Polonia w hotelu Narvil Conference & Spa: Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska [WIDEO]

Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Rafał Brzozowski... Gwiazdy pojawiły się na finale Miss Polonia 2019. Co działo się podczas tego wydarzenia? Zobacz relację wideo. 
Miss Polonia 2019

Miss Polonia 2019

Finał Miss Polonia 2019 za nami. W niedzielę, 24 listopada, w hotelu Narvil Conference & Spa odbyła się gala finałowa, podczas której 20 pań walczyło o tytuł najpiękniejszej Polki. Ta mogła być tylko jedna. W tym roku bursztynowa korona trafiła do Karoliny Bielawskiej, piękności pochodzącej z województwa łódzkiego, która na co dzień studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej.

Finał Miss Polonia 2019. Kto się pojawił?

Wśród zaproszonych gości pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu m.in Rafał Brzozowski z narzeczoną, Omenaa Mensah z ukochanym, Bartek Jędrzejak, Paulina Krupińska czy Izabella Krzan. Całość wydarzenia z niesamowitym wdziękiem poprowadzili Marcelina Zawadzka i Mateusz Hładki.

Marcelina Zawadzka – wybory Miss Polonia 2019

Marcelina Zawadzka – wybory Miss Polonia 2019

Uczestniczki konkursu przez blisko dwa tygodnie korzystały z gościnności hotelu Narvil, oddawały się przyjemnym zabiegom, korzystały z wielu atrakcji, a także dbały o swoje podniebienia w hotelowej restauracji. Nic dziwnego, że na gali każda z nich zaprezentowała się fenomenalnie. Jednak zwyciężczyni może być tylko jedna. Jakie cechy zdaniem jurorów powinna skupiać w sobie Miss Polonia?

Miss Polonia powinna mieć ciekawą osobowość, charyzmę i dobrą prezencję. Ona potem jedzie w świat i reprezentuje Polskę, a tam będąc w setce najpiękniejszych kobiet na świecie musi dobrze chodzić. To nie jest tak, że ta dziewczyna może dobrze chodzić i to się wytrenuje. Ona musi to mieć w sobie. Na pewno musi to być dziewczyna, która ma też pomysł na swoje roczne panowanie.- powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Paulina Krupińska.

Finałowa piątka Miss Polonia 2019

Finałowa piątka Miss Polonia 2019

Omenaa Mensah, która w tym roku pojawiła się wśród członków jury, nie ukrywała, że chociaż kluczowe są dla niej wymiary kandydatek,  to niejedyne cechy, które powinna mieć miss:

Miss powinna mieć dobre serce. Piękny mózg. Powinna to być przebojowa dziewczyna, która nie boi się kamer i wystąpień publicznych. Powinna mieć minimum 175 wzrostu i mniej więcej wymiary modelki. Wszystkie dziewczyny są przepiękne, ale u mnie te parametry będę brała pod uwagę.

Dla Rafał Brzozowskiego liczy się przede wszystkim osobowość:

Oprócz cech fizycznych, wyglądu i ogólnej prezencji, to dziewczyna powinna mieć też osobowość. Wielkie kariery zrobiły kobiety, które miały w sobie charyzmę jak Ewa Wachowicz, Aneta Kręglicka, Paulina Krupińska, Iza Krzan czy Marcelina Zawadzka. Dziewczyny, które oprócz tego, że przepięknie wyglądają, to mają osobowość.

Gala inaugurująca 90-lat prestiżowego konkursu Miss Polonia odbyła się w luksusowych wnętrzach hotelu Narvil położonego nad rzeką Narwia. Trzeba przyznać, że to zdecydowanie dobry wybór, a sam hotel zadbał o każdy szczegół i sprawił, że ten wyjątkowy wieczór pozostanie w pamięci gości na długo, co podkreśliła nawet Marcelina Zawadzka:

Bardzo lubię tu przyjeżdżać. To nie jest mój pierwszy raz w tym hotelu. Po całej gali można posiedzieć z ludźmi przy przepięknych stołach, a rano można odpocząć, zrelaksować się albo pójść pobiegać po tych pięknych terenach zieleni.

Pobyt w hotelu zapamięta także Karolina Bielawska – czyli nowa Miss Polonia 2019:

W hotelu Narvil było wspaniale. Już teraz stojąc tutaj jest mi szkoda, że nie będziemy się codziennie razem widywały i spędzały czasu, chodziły do spa, na kolacje i basen. Już mi tego wszystkiego brakuje. Tej atmosfery jaka panowała na zgrupowaniu.

Zapraszamy Was na relację z tego wydarzenia:

Zobacz: Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska pierwszy raz o swoim chłopaku! Nie odrywali od siebie wzroku podczas gali


Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019

Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019

Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019

Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019

Omenaa Mensah na Miss Polonia 2019 w sukni zaprojektowanej przez partnera

Omenaa Mensah na Miss Polonia 2019 w sukni zaprojektowanej przez partnera

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×