Gosia Andrzejewicz o swojej wadze. Gwiazda nie ukrywa, że nieco przytyła. Co z jej dietą?

Gosia Andrzejewicz o diecie

Gosia Andrzejewicz o diecie

Gosia Andrzejewicz jakiś czas temu zdecydowała się zrzucić zbędne kilogramy. Wokalistka przeszła na niskokaloryczną dietę, a efekty było widać gołym okiem.  Czy nadal zdrowo się odżywia?

Gosia Andrzejewicz w show-biznesie pracuje od lat. W branży zadebiutowała w 2004 roku i od tamtej pory gromadzi wokół siebie sporą liczbę fanów. Dotychczas udało się jej nagrać 5 albumów studyjnych, z których dwa pokryły się złotem.

Zdecydowanie nie może narzekać na brak zajęć – co rusz wydaje nowe single i pojawia się w najróżniejszych programach rozrywkowych. Była uczestniczką 13. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dotarła aż do finału. Gwiazda wyśpiewała sobie trzecie miejsce.

W swojej karierze Gosia przechodziła różne momenty. Zmieniał się też jej wygląd. Gwiazda z czasem nabrała pełniejszych kształtów, ale postanowiła walczyć z dodatkowymi kilogramami.

Gosia Andrzejewicz o diecie i stawaniu na wadze

Gosia w pewnym momencie przybrała na wadze. Wokalistka zdecydowała się jednak walczyć z nadmiarem dodatkowych kilogramów, a efekty jej przemiany widać było gołym okiem. Wdrożyła specjalną dietę i jest regularnym gościem na siłowni. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy nadal trzyma się tych założeń:

Dieta „od jutra”. Wszystko wraca na dobre tory. Ja mam zawsze w swoim życiu takie okresy, że faktycznie jestem na siłowni, wtedy na 100% trzymam się diety. Ale potem mam takie okres rozluźnienia. Zresztą, kto nie przytył w pandemii. Większość osób.

Gosia nawet nie wchodzi na wagę:

Ja nawet nie wchodzę na wagę. Wyrzuciłam ją. Waga nie świadczy o niczym. Wagę można wyrzucić, tak mówi mój trener. Ale trzeba się mierzyć. Przy ćwiczeniach, jeśli te wymiary się zmniejszają, to znaczy, że idziemy w dobrym kierunku.

Podzielacie zdanie Gosi?


Gosia Andrzejewicz – premiera książki Most Ikara

Gosia Andrzejewicz – premiera książki Most Ikara

Gosia Andrzejewicz - gala Skrzydła Ekologii 2021

Gosia Andrzejewicz - gala Skrzydła Ekologii 2021

Gosia Andrzejewicz - gwiazdy na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gosia Andrzejewicz - gwiazdy na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×