Weronika Marczuk nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz ujawnia powody: „Dali mi do zrozumienia, że mam się usunąć”

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk nagle zniknęła z show-biznesu. Dlaczego zdecydowała się na trwającą dekadę przerwę? O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Weronika Marczuk do Polski przyjechała w 1993 roku. Zatrzymała się w Sopocie, gdzie pracowała jako bohaterka rewii wystawianych dla gości lokalnych hoteli. Tam kontynuowała edukację. Nad morzem poznała Cezarego Pazurę, z którym dwa lata później wzięła ślub. Ich relacja zakończyła się w 2008 roku w atmosferze skandalu. Aktor nie chce mieć dziś nic wspólnego z byłą żoną, którą poprosił po rozstaniu o rezygnację z jego nazwiska.

W Weronice potencjał dostrzegli producenci telewizyjnych hitów. Zasiadała m.in. w jury You Can Dance. Regularnie brylowała na salonach i gościnnie występowała w formatach poświęconych celebrytom.

Miała świetnie rozwijającą się karierę, była gwiazdą programów telewizyjnych, prowadziła z sukcesami firmę. Jeden dzień, w którym została bohaterką afery korupcyjnej, przekreślił to wszystko, a Weronika Marczuk straciła nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim dobre imię.

O aferze z Agentem Tomkiem opowiedziała naszej reporterce:

Ja przeżyłam największy horror w tym kraju. Wiem, jak to jest kiedy czytasz swoje prywatne rozmowy gdzieś pozapisywane, to jest okropne. To był najgorszy okres w moim życiu. Straciłam wszystko, co miałam jeśli chodzi o jakieś zajętości, o pracę. W moim przypadku to jeszcze było pomówienie, jakieś podejrzenia niesłuszne. To było bardzo trudne – wyznała.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła także, dlaczego na tak długo zniknęła z mediów.

Dlaczego Weronika Marczuk zniknęła z show-biznesu?

O Marczuk zrobiło się głośno po latach przerwy od mediów, gdy w 2020 roku ogłosiła, że zaszła w ciążę. W wieku 49 lat urodziła córkę. Temat jej późnego macierzyństwa, był omawiany w wielu programach, co przyniosło jej kolejne 5 minut sławy. Dziś tłumaczy, dlaczego tak długo kazała czekać na swój powrót:

Show-biznes był dla mnie zawsze dodatkowym zajęciem. Nigdy nie był podstawowym. Zrezygnowałam świadomie, był taki moment, kiedy nie chciałam, aby mi zaglądano zbytnio do prywatnego życia. Dali mi do zrozumienia, że mam się usunąć. Usunęłam się bez problemu. Urodziłam Anię.

Weronika wyznała, czego tak naprawdę jej brakuje:

Mnie brakuje tamtych czasów. Kiedy było fajnie, kiedy wszystko było inaczej. I wydaje mi się, że teraz mi nie brakuje, dlatego że ja już się nie odnajduję tutaj tak jak kiedyś. Ale fakt faktem, że takiej pracy, takich wyzwań jakie były w You Can Dance, kiedy robiłam programy dla TVN-u, czy w Mieście Kobiet, czy cokolwiek, co przypomnę sobie jako samą pracę i towarzyskie fajne klimaty, to tego mi brakuje. Ale tego mi brakuje w każdej dziedzinie, bo świat się zmienił totalnie. I to nie tylko z powodów moich, czy wieku. Tylko w ogóle to się zmienia.

Była żona Cezarego Pazury stara się widzieć szklankę do połowy pełną:

Miejmy nadzieję, że ta przebudowa świata doprowadzi do czegoś nowego, fajnego. I będziemy już teraz budować z Anią nowe stosunki z nowymi ludźmi, w nowych okolicznościach. Wierzę, że wszystko jest po coś.

Cała rozmowa poniżej:


Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2004 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2004 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2003 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2003 rok

Weronika Marczuk, 2004 rok

Weronika Marczuk, 2004 rok

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nigdy nie zrozumiem jak Cezary Pazura mógł zamienić tak piękną i mądrą kobietę, jaką zawsze byla i jest Weronika, na to chamskie prostactwo ze wsi….

 • Gość pisze:

  Zyczę pani wszystkiego co najlepsze. Los potraktował panią okrutnie. Ale jest pani osobą miłą i za bardzo ufną wszystkim. Jest panidobrą osobą a dobro wraca…..

 • Gość pisze:

  Zyczę pani wszystkiego najlepszego. Ja obca bardzo przežyłam to „zamieszanie” jakie ją spotkało. Jak nie wracać do wspomnień? Ja nie niszczę żadnych fotografii, i uważam że ona ma prawo swoje fotografie pokazywać,. Każdy z nas popełnia błędy. Màdra dobra , ufna, osoba i taką łatwo wciągnąć w swe gierki
  ..

 • Gość pisze:

  Tak lubię já

 • Gość pisze:

  Po co wracasz do przeszłości aby zamieszać Czarkowi już widzę jaki będzie wściekły skoro nawet nazwisko ci odebrał co się u nas rzadko zdarza Czarek ma szczęśliwa rodzinę a ty zostałaś sama i trzeba się pogodzić

  • Gość pisze:

   Przecież ma partnera i dziecko z nim- wiec jak została sama?

  • Deco pisze:

   Zachował się jak frajer bez klasy ….Weronice do pięt nie dorasta z tą swoją kolejową zdobyczą….

 • Marta pisze:

  Fantastyczna kobieta, niezwykle życzliwa. Miałam kiedyś przyjemność współpracować . Naprawdę bardzo dobry człowiek. Życzę jej wszystkiego najlepszego i wielu szczęśliwych dni.

 • Gość - Janusz pisze:

  Piękna, mądra, inteligentna i bardzo Kobieca. Cezary, Ty frajerze, nawet nie wiesz Kogo straciłeś.

 • Inka pisze:

  Trzymaj się Weronika ! Dajesz swietnie sobie rade zycze Tobie i córeczce wszystkiego co najleprze 💪

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×