ExclusiveKasia Sawczuk ostrzega Roksanę Węgiel przed ludźmi z show-biznesu! Sama doświadczyła niebezpiecznych sytuacji! [WIDEO]

Kasia Sawczuk ostrzega Roksanę Węgiel przed ludźmi z show-biznesu! Sama doświadczyła niebezpiecznych sytuacji! [WIDEO]

Kasia Sawczuk ma radę dla Roksany Węgiel
Kasia Sawczuk ma radę dla Roksany Węgiel
Elwira Szczepańska

21.07.2019 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Sawczuk na scenie muzycznej jest od lat i odnotowuje niemałe sukcesy. Wśród nich warto wspomnieć m.in. o finale czwartej edycji The Voice of Poland. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Co więc radziłaby osobom, które zaczynają swoją przygodę z muzyką? W wywiadzie z Jastrząb Post przyznała, że:

Zdarzały się niebezpieczne sytuacje. Myślę, że dzięki moim rodzicom i wsparciu, jakie od nich dostaję od dziecka, jestem chroniona przed niebezpieczeństwem i zawsze u nich mam takie schronienie, które mi daje całkowite bezpieczeństwo. Mam ogromne szczęście, że trafiam na wspaniałych ludzi, z którymi mogę współpracować, którzy też tym bezpieczeństwem mnie otaczają. Mam też wspaniałych przyjaciół. To są ludzie bliscy mi od dziecka, tak naprawdę, jeszcze ze szkolnej ławki z podstawówki. Staram się nie dawać grożącym mi na każdym kroku niebezpieczeństwom.

Jedną z młodych gwiazd wkraczających do show biznesu, jest Roksana Węgiel. Jednak zwyciężczyni The Voice Kids pomimo ogromnego talentu, ciągle musi mierzyć się z krytyką. Jaką radę ma dla niej Sawczuk?

Podoba mi się twórczość Roksany. Uważam, że jest niezwykle uzdolnioną dziewczyną, ma taki mocny głos. Życzę jej wszystkiego, co najlepsze, żeby się trzymała. Niech nie zważa na krytykę, tylko robi to, co jej serce podpowiada. Krytyka to nieodłączona część naszej pracy. Ja do krytyki staram się mieć dystans. Ale także uczę się tego, aby każde negatywne emocje przekuwać w kreatywność – radzi Kasia.

Tymi słowami Katarzyna Sawczuk wspiera młodą koleżankę po fachu. Oby więcej takiej życzliwości między wschodzącymi gwiazdami polskiej sceny.

  • Roksana Węgiel z rodzicami
  • Roksana Węgiel w czerwonej stylizacji PLNY LALA w Dzień Dobry TVN
  • Roksana Węgiel – Opole 2019
  • Kasia Sawczuk – Wigilia gwiazd w ATM 2018
  • Katarzyna Sawczuk i Wojtek Jeschke - Taniec z Gwiazdami 7
  • Katarzyna Sawczuk - Kuchnia +
  • Roksana Węgiel - instagram
[1/7] Roksana Węgiel z rodzicami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także