Weronika Marczuk ujawnia, dlaczego nie utrzymuje kontaktu z Cezarym Pazurą. Zdradziła kulisy. „Nie wiem, czy to się zmieni”

Cezary Pazura, Weronika Marczuk

Cezary Pazura, Weronika Marczuk

Dlaczego Weronika Marczuk i Cezary Pazura nie utrzymują ze sobą kontaktu? Spojrzenie aktora na ten temat już znamy. Teraz pora na komentarz jego byłej żony.

Weronika Marczuk urodziła się w Kijowie, ale we wczesnych latach wyemigrowała do Polski. Tutaj znalazła pracę i zyskała popularność. Zanim została osobowością telewizyjną, zasiadającą w jury You Can Dance, pracowała przez rok jako tancerka rewiowa w sopockich hotelach. Obowiązki zawodowe łączyła z edukacją. Nad morzem studiowała handel zagraniczny. W Trójmieście poznała swojego drugiego męża – Cezarego Pazurę.

Para po raz pierwszy spotkała się w 1994 roku. Rok później wzięli ślub cywilny, a w 2003 zdecydowali się na ślub kościelny, by cztery lata później się rozwieść. Ich rozstanie nie przebiegło w spokojnej atmosferze. Media doszukiwały się najróżniejszych sensacji i powodów zakończenia trwającej ponad dekadę miłości.

Cezary Pazura o powodach rozstania z Weroniką Marczuk

Na temat rozstania Pazury i Marczuk można znaleźć całą masę publikacji. Aktor w jednym z wywiadów obwiniał Weronikę o nieszczęśliwy finał ich relacji:

Jeżeli jesteś 12 lat z kimś i się z nim rozstajesz, to znaczy, że się nie znaliście jednak, na tym to polega. Akurat coś wygasa, coś się zmienia i nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy. Ty widzisz w oczach tego człowieka, że jesteś dla tego człowieka obojętnym. To jest najbardziej bolesne – mówił w „20m2 Łukasza”.

W swojej książce Byłbym zapomniał zdradził, co było przyczyną rozstania z Weroniką Marczuk:

Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny – gorzko podsumował.

Weronika na prośbę Cezarego wróciła do panieńskiego nazwiska. Reporterce Jastrząb Post zdradziła, dlaczego nie łączą ją z Pazurą żadne relacje.

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2001 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2001 rok

Dlaczego Weronika Marczuk nie ma kontaktu z Cezarym Pazurą?

Marczuk przed naszą kamerą przyznała, że dostosowała się do prośby aktora. To on miał ją poprosić o wycofanie się z jego życia:

Nie mamy relacji. To było życzenie mojego byłego męża, żebyśmy się nie kontaktowali, więc ja spełniam wszystkie życzenia wszystkich swoich przyjaciół byłych, obecnych. Milcząco zostało to zaakceptowane przez lata. Nie wiem, czy to się zmieni.

Pochodząca z Ukrainy prawniczka jest gotowa na konfrontację. Gdyby spotkała byłego męża, chętnie by się z nim przywitała:

Przywitałabym się. Mam nadzieję, że wzajemnie, aczkolwiek….

Od 10 lat Weronika jest partnerką Polaka, z którym ma córkę. Ania przyszła na świat 17 stycznia 2020 roku. Gwiazda urodziła ją w wieku 49 lat, a o późnym macierzyństwie opowiedziała nam tutaj.


Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2000 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2000 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 1999 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 1999 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2003 rok

Weronika Marczuk i Cezary Pazura, 2003 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×