Mąż Pauliny Sykut-Jeżyny sporo schudł. To przez zmartwienia? Problemy w małżeństwie? Prezenterka zdradziła nam, jak jest naprawdę

Paulina Sykut-Jeżyna o diecie męża

Paulina Sykut-Jeżyna o diecie męża

Dieta męża Pauliny Sykut-Jeżyny

Nie da się nie zauważyć, że sylwetka męża Pauliny Sykut-Jeżyny ostatnio mocno się zmieniła. Piotr Jeżyna wyraźnie sporo schudł, jest smuklejszy. A dzięki zarostowi, który ostatnio pielęgnuje, niektórym przypomina Brada Pitta.

Na gali Flesz Fashion Night 2015 Jastrząb Post zapytał prezenterkę, co stoi za tak spektakularną odmianą jej męża. Paulina Sykut-Jeżyna przyznała, że Piotr przeszedł na dietę wykluczającą pewne produkty spożywcze.

To była kwestia diety. Musieliśmy ją zmienić. Mój mąż odrzucił gluten i produkty mleczne ze względu na zdrowie. I faktycznie. Ta dieta spowodowała, że schudł, ale jest wysportowany i to się nie zmieniło. I tylko z tego powodu ubyło mu kilogramów. Nie ze zmartwień ani z niepowodzeń małżeńskich.

Trudno byłoby nawet przypuszczać, że w związku Pauliny i Piotra coś nie gra. Powszechnie uchodzą za zgodną parę, która nie wywołuje skandali. Paulina przyznaje nawet, że dla niektórych mogą być nudnym związkiem.

Kochamy się. Układa nam się. Myślę, że to jest nudne dla wielu, ale nie narzekam, mój mąż też nie. Jesteśmy szczęśliwi. Oby tak dalej!

Zobacz także: Małżeństwo Pauliny i Piotra nie jest takie perfekcyjne. Prezenterka musi pilnować męża

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna (fot. AKPA)

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×