Szukaj

Kasia Cichopek o mały włos, a nie zasiadłaby w jury „Czaru par”. Zdradziła nam dlaczego [WIDEO]

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Czar par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o programie Czar par. Niewiele brakowało, a małżonkowie nie zasiedliby w jury powracającego po 23 latach show TVP. Dlaczego? O to zapytała nasza reporterka.

Czar par to prawdopodobnie największa sensacja jesiennej ramówki TVP. Program powróci na antenę po 23 latach od zakończenia emisji poprzedniego sezonu. Przez ten czas w Polsce zmieniło się wiele, również sposób poszukiwania drugiej połówki. W dobie serwisów randkowych, wielu zastanawia się nad sensem wskrzeszania formatu o raczej archaicznej formule.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o programie Czar par

Jednym z najmocniejszych punktów Czaru par są jurorzy, a ściślej mówiąc Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Publiczność uwielbia parę, która w tym roku świętuje 11-lecie swojego małżeństwa. Cichopek od 18 lat obecna jest w najpopularniejszym serialu, tj. M jak miłość, przez co zaskarbiła sobie sympatię milionów widzów, którzy specjalnie dla niej włączają odbiorniki.

Okazuje się, że niewiele brakowało, a Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie pojawiliby się w programie Czar par. O szczegółach gwiazda opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Na początku niedowierzanie. Później zamieniono to niedowierzanie w radość, aczkolwiek program też stanął pod znakiem zapytania, ze względu na obłożenie terminowe z naszej strony i trochę mieliśmy nerwy czy się uda, czy będziemy mogli wziąć udział w programie ze względów czysto technicznych. Ale wszystko się udało i jesteśmy.

Marcin Hakiel opowiedział, na czym dokładnie polega praca jury:

Część uczestników oceniamy punktowo. Musimy przydzielić od 1 do 14 punktów, którejś parze musimy dać ten najniższy, a innej najwyższy. Ale część mamy tych konkurencji opiniotwórczych, dajemy rady. To są bardzo subiektywne oceny i nasze opinie bardzo się różnią. To jest też taki walor wydaje mi się. Były konkurencje, gdzie ja dałem 1, a Kasia 13 czy 14.

Czar par – kiedy będzie?

Pierwszy odcinek Czaru par zostanie wyemitowany w piątek, 20 września 2019 roku. Program rozpocznie się o godz. 20:45, czyli po zakończeniu serialu Barwy szczęścia. Widowisko pokaże telewizyjna Dwójka.

Zobacz: Półnaga Kasia Cichopek zapowiada swój nowy sekretny projekt! Jej szałowa sukienka sugeruje prawdziwą eksplozję zmysłów!


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru parscena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×