Szukaj

Małgorzata Rozenek wybrała najpiękniejszą gwiazdę na balu TVN. Mało kto zwrócił uwagę na jej metamorfozę [WIDEO]

Małgorzata Rozenek wskazała najpiękniejsze kreacje na balu TVN 2019. Gwiazda miała nie lada problem z wyborem najlepiej ubranych gwiazd. Jedną z tych, które zrobiły na niej piorunujące wrażenie była Lara Gessler. Kto jeszcze? O to zapytała ją nasza reporterka.
Małgorzata Rozenek, Bal TVN 2019

Małgorzata Rozenek, Bal TVN 2019

Bal TVN 2019 za nami. Wydarzenie organizowane przez fundację TVN Nie jesteś sam, jak co roku przyciągnęło plejadę gwiazd, która przekazała pieniądze na szczytny cel. Goście, którzy kupili zaproszenie-cegiełkę, mieli okazję uczestniczyć w licytacji ekskluzywnych przedmiotów. Łącznie udało się zebrać niemal 2 miliony złotych, czyli najwięcej w historii przedsięwzięcia.

Bal TVN 2019. Małgorzata Rozenek wybrała najlepiej ubrane gwiazdy

Bal, to także okazja do zaprezentowania zjawiskowych kreacji, a tych w tym roku nie brakowało. Gwiazdy błyszczały niczym diamenty na czerwonym dywanie. Jedną z nich była Małgorzata Rozenek, która w rozmowie z naszą reporterką oceniła stylizacje swoich koleżanek z branży.

Zobacz: Tak wyglądała druga kreacja Małgorzaty Rozenek na Bal TVN 2019! Powalająca, to mało powiedziane!

Perfekcyjna pani domu nie ukrywa, że wybór królowej balu jest dla niej nie lada problemem, bowiem wrażenie zrobiło na niej co najmniej kilka kreacji. Które zapamiętała najbardziej?

W tym roku wszystkie kobiety wyglądały przepięknie. To jest ogromna przyjemność móc obserwować i widzieć je na żywo. Uczta dla oczu. Pięknie wyglądała Edyta Górniak, Marina, Omenaa, PatriciaKazadi. Bardzo ładnie wyglądała Bogna Sworowska. Po prostu zjawiskowo.

Małgorzata była również pod wrażeniem Lary Gessler, która przeszła niesamowitą metamorfozę. Według Rozenek, to ona zostawiła daleko w tyle resztę uczestniczek balu:

Bardzo pięknie wyglądała Lara Gessler. Muszę powiedzieć, że Lara wyglądała, moim zdaniem, zdecydowanie najlepiej. Świetna kreacja, piękna i bardzo nowoczesna.

Ile czasu powstawała kreacja Małgorzaty Rozenek na bal TVN 2019?

Małgorzata Rozenek na pytanie, o czas, jaki poświęciła wraz z mężem, na przygotowania do balu odpowiedziała zdecydowanie:

Bardzo krótko.

Inaczej miała się sprawa z jej kreacją, gwiazda zdradziła w wywiadzie:

Ewa Minge dużo dłużej niż ja. Ja miałam strasznie dużo różnych projektów, ale Ewa włożyła serce i ogromną ilość pracy, i wiem, że sukienka, którą miałam na sobie, zajęła jej kilka tygodni czasu.

Zgadzacie się z opinią gwiazdy? Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Kinga Rusin, Edyta Górniak czy Małgorzata Rozenek? Piotr Kraśko wybrał najpiękniejszą gwiazdę balu TVN 2019 [WIDEO]


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie na Balu TVN 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie na Balu TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem - Bal TVN 2019

Lara Gessler z nowym partnerem - Bal TVN 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×