Ale szczerość! Anna Wendzikowska po raz pierwszy tak odważnie o nowym związku. „To jest ta właściwa osoba” [WIDEO]

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska jest nie tylko znaną i utalentowaną dziennikarką i aktorką, ale również mamą wychowującą samotnie dwie córki. Od jej rozstania z ojcem młodszej pociechy minęły już dwa lata. Czy w swoim życiu ma przestrzeń na nową relację?

Anna Wendzikowska swoją karierę rozpoczęła jako aktorka, a największą popularność przyniosła jej rola Moniki Ochman w serialu M jak Miłość. W 2018 roku zrezygnowała jednak z kariery aktorskiej, skupiając się na dziennikarstwie.

Widzowie z pewnością doskonale kojarzą ją z programu Dzień dobry TVN, w którym zajmowała się przeprowadzaniem wywiadów z wieloma aktorami i osobistościami związanymi z kinem podczas najważniejszych festiwali filmowych. Dziennikarka prowadziła również szereg programów o tematyce filmowej emitowanych przez stację TVN7, w tym między innymi PytAnia, Dziewczyny z Hollywood i Przystanek Hollywood.

O ile w życiu zawodowym Anna Wendzikowska niewątpliwie odniosła duży sukces, tak jej życie miłosne było dosyć burzliwe. Jej pierwszym mężem był Christopher Combe, którego poznała w Londynie. Ich małżeństwo przetrwało jednak zaledwie trzy lata.

Kolejnym wybrankiem jej serca był Patryk Ignaczak – wokalista zespołu Audiofeels. Para zaręczyła się już po miesiącu znajomości, a rok później na świat przyszła ich córka – Kornelia. Ten związek również nie zakończył się happy-endem i niedługo po narodzinach dziecka aktorka i muzyk postanowili się rozstać.

W 2017 gwiazda związała się z przedsiębiorcą Janem Bazylem, a owocem ich miłości jest córka – Antonina. Para rozstała się w 2020 roku.

Anna Wendzikowska o nowym związku

Od rozstania z ostatnim znanym mediom partnerem dziennikarki minęły już dwa lata. Czy Ania Wendzikowska szuka obecnie miłości i ma w swoim życiu przestrzeń na nową relację?

To jest tak, że miejsce zawsze jest. A nawet jak wydaje się, że tego miejsca nie ma, to jak pojawia się ta osoba, która jest właściwa na tym poziomie energetycznym, to czuje się, że to jest ta właściwa osoba. Nie ważne, czy ja jestem gotowa czy nie, ale wtedy zawsze się znajdzie miejsce.

Ania podkreśla, że na razie zajmuje się sobą, ale nie zamyka się na nową relację:

Nie jest tak, że ja szukam, że świadomie mówię – otwieram swoje serce, przyjdź. Zajmuję się sobą, zajmuję się innymi rzeczami, ale na nic się nie zamykam. Ja się już na nic nigdy nie będę zamykać.

Trzymamy kciuki za Anię.


Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska na majówce

Anna Wendzikowska na majówce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×