Anna Wendzikowska została mamą po raz kolejny zaledwie kilka miesięcy temu - od narodzin jej drugiej córki, w mediach pojawiło się wiele doniesień na temat prywatnego życia gwiazdy. Tabloidy i brukowce spekulowały i twierdziły, że partner dziennikarki zostawił ją krótko po porodzie, a gwiazda kolejny raz została samotną matką. Piękna Wendzikowska długo nie komentowała tych doniesień i nie zabierała głosu w sprawie rzekomego rozstania. Dopiero podczas 19. Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2019 zdecydowała się wreszcie na rozjaśnienie sytuacji:
Myślicie, że teraz tabloidy dadzą jej spokój?