Anna Głogowska ocenia nową edycję „Tańca z gwiazdami”. Która ze zmian najmniej przypadła jej do gustu?

Anna Głogowska o zmianach w Tańcu z gwiazdami

Anna Głogowska o zmianach w Tańcu z gwiazdami

Anna Głogowska prowadziła Taniec z gwiazdami przez ponad rok. Jak ocenia wybór Izabeli Janachowskiej na nową prowadzącą show? Która z licznych zmian w programie najbardziej ją rozczarowała?

Taniec z Gwiazdami z końcem sierpnia wystartował z nową, 12. już edycją. Po raz kolejny pojawiły się gwiazdy show-biznesu, które mają okazję zaprezentować swoje umiejętności przed ponad 3 milionami widzów. Przez całe lato poznawaliśmy kolejnych uczestników, a także przyglądaliśmy się ich treningom. W każdy poniedziałek na ekranach telewizorów możemy zobaczyć, jak na parkiecie radzą sobie: Oliwia Bieniuk, Iza Małysz, Sylwia Bomba, czy Piotr Mróz.

Nowa odsłona programu przyniosła wiele zmian. Do jury dołączyła kolejna osoba. Występy kolegów i koleżanek z show-biznesu ocenia Andrzej Piaseczny, który do niedawna był trenerem w The Voice Senior. Teraz może sprawdzić się w zupełnie innej roli. Zmiany zaszły też wśród prowadzących. Do Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza dołączyła Izabela Janachowska.

Anna Głogowska ocenia nową edycję Tańca z Gwiazdami

Anna Głogowska przez 9. edycji występowała w Tańcu z Gwiazdami, gdy ten był emitowany na antenie stacji TVN. Po Kryształową Kulę udało jej się sięgnąć z Kacprem Kuszewskim. W latach 2014-2015 miała nawet okazję sprawdzić się w roli prowadzącej taneczne show.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Ania oceniła najnowszą edycję programu. Wszystko jej się podoba poza jednym – dniem emisji:

Obejrzałam pierwszy odcinek. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Super. Bardzo mi się podoba, że jest trójka prowadzących, że jest nowy juror. Niestety niezbyt często mogę oglądać w poniedziałki, ale można zawsze oglądać powtórki, więc na pewno to zrobię.

Jak oceniła nową prowadzącą?

Iza to jest 100% Izy w Izie. Ona jest radosna, szczera, pełna emocji. Właściwie tak emocjonalna, że w pewnym sensie czuję, że jest tancerką, a nie tylko prowadzącą. Dlatego, że ona nie ma posągowej twarzy i niczego nie udaje. Naprawdę przeżywa to, co widzi. Tak myślę.

Komu najbardziej kibicuje i jakie rady miałaby dla Oliwii Bieniuk?

Kibicuje wszystkim. Natomiast wczoraj tańczyłam z Rafałem Maserakiem i wiem dużo, co u nich. Oliwii poradziłabym, aby po prostu nauczyła się pływać i koniec. Głęboka woda czy nie – na pewno sobie pięknie poradzi. Jest piękna, młoda, ma wspaniałego partnera, niech się bawi.

Podzielacie jej zdanie?


Anna Głogowska – Taniec z gwiazdami

Anna Głogowska – Taniec z gwiazdami

Kto zastąpi Annę Głogowską w roli prowadzącej Taniec z gwiazdami?

Kto zastąpi Annę Głogowską w roli prowadzącej Taniec z gwiazdami?

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×