Agnieszka Kaczorowska ocenia finał Tańca z Gwiazdami

''Miałam dreszcze. To było na najwyższym poziomie''

Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: AKPAFotografia: AKPA

Na finale nie mogło ich zabraknąć. Agnieszka swoim profesjonalnym okiem tancerki oceniła wczorajsze show. Czy Agnieszka Sienkiewicz słusznie wygrała Taniec z Gwiazdami?

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY