Mitja Okorn schudł aż 10 kilo. To zasługa Weroniki Książkiewicz? Takiej diety nie życzymy nikomu…

Mitja Okorn schudł 10 kilo

Mitja Okorn schudł 10 kilo

Mitja Okoron schudł 10 kilogramów

W poniedziałek miała miejsce premiera filmu Planeta singli, na którym pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć także przyjaciół i znajomych słoweńskiego reżysera i przyjaciela Weroniki Książkiewicz, Mitji Okorona.

Sukces autora takich hitów jak Listy do M. czy 39 i pół związany jest z ciężką pracą. Mitja bardzo poważnie podchodzi do stawianych sobie celów. W rozmowie z naszą reporterką przyznał, że przez natłok obowiązków schudł aż 10 kilogramów. Nie potrzebował żadnej diety cud, ani karnetów na siłownie do uzyskania takiego efektu.

Żeby jednak nie było tak słodko, jak mogłoby się to wydawać, Mitja Okorn opowiedział też o ciemnych stronach swojej „diety”. Pracę nad Planetą singli przypłacił zdrowiem i problemami w życiu prywatnym.

Gdybyś ze mną pracowała to wiedziałabyś jaki to jest hardcore, bo ja wkładam 200 procent w moją prace i całą energię, i przez to niszczy mi się życie prywatne i dlatego schudłem 10 kilogramów. To jest dobra rzecz, ale z drugiej strony wyglądam też 10 lat starszy. Po każdym filmie potrzebuję dwa lata rehabilitacji, a kolejne dwa szukam dobrego scenariusza

Grunt to widzieć szklankę do połowy pełną 🙂

Zobacz: Jak odchudza się Marta Grycan?

Mitja Okorn

Mitja Okorn na premierze Planety Singli

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn

Mitja Okorn schudł 10 kilo

Jak schudł Mitja Okorn?

Jak schudł Mitja Okorn?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×