Katarzyna Bosacka zdradziła dietę, dzięki której raz na zawsze pozbędziecie się nadprogramowych kilogramów! „Po 9 tygodniach schudłam już…”

Katarzyna Bosacka zdradza dietę odchudzającą

Chyba nie ma w polskim show-biznesie osoby, która bardziej znałaby się na dietach niż Katarzyna Bosacka. Dziennikarka jest prowadzącą program Wiem, co jem na diecie, ma na swoim koncie kilka publikacji książkowych na temat odżywiania, a przede wszystkim – stosowała całe mnóstwo diet. Wiele osób korzysta z jej porad. To właśnie dzięki radom tej prezenterki nauczyliśmy się czytać etykiety, dowiedzieliśmy się, jak robić zakupy mądrze i z głową i poznaliśmy tajniki zdrowego odżywiania.

W rozmowie z magazynem Show dziennikarka zdradziła, że aktualnie jest na specjalnej diecie, dzięki której udało jej się już zrzucić 8 kilogramów! Na czym ona polega?

Po 9. tygodniach schudłam już 8 kg. Proszę nie słuchać celebrytów, gwiazd fitness, nie rzucać się na nowe trendy takie jak dieta naprzemienna czy też białkowa. Jest jedna dieta, która pozwala schudnąć bezpiecznie, skutecznie i zdrowo. Jem 5 posiłków dziennie co 3 godziny z zegarkiem w ręku. Posiłki oparte są na warzywach, chudym mięsie i chudym nabiale. Owoce jem tylko do południa. W moim menu jest sporo kasz i ryb. Wszystko, co jem jest lokalne – ogórki kiszone, kasza gryczana, kapusta kiszona. Jeśli kurczak to tylko zagrodowy. Nie jem modnych nasion chia i jagód goji. Można schudnąć jedząc polskie, tradycyjne produkty. Moja dieta jest zdrowa i tania. Kosztuje mnie 6-10 zł dziennie.

Jakich produktów należy unikać na tej diecie?

Słodyczy, ale też produktów light. Kiedyś zdarzało mi się pić colę light. Do czasu, aż moja dietetyczka mi wyjaśniła, że organizm rozpoznaje zawarty w niej słodzik jak cukier i domaga się go coraz więcej. Odstawiłam ją i widzę efekty. Trzeba uważać na cukier, który jest wszędzie i który nam napędza apetyt. Od tego można się uzależnić. Jeśli wytrzymamy 2 miesiące to już jest sukces.

Anna Lewandowska nie zostałaby fanką diety Kasi Bosackiej. W końcu trenerka jest ogromną miłośniczką jagód goi i nasion chia.

A wy, wolicie stosować dietę opartą na polskich produktach, czy wolicie testować te nowe na rynku i modne?

Zobacz: Katarzyna Bocacka o efekcie jo-jo Dominiki Gwit. Dlaczego znowu przytyła? „Przyczyn może być kilka”. [Wideo]

Katarzyna Bosacka schudla 8 kilogramów w 9 tygodni

Katarzyna Bosacka schudla 8 kilogramów w 9 tygodni

Katarzyna Bosacka schudla 8 kilogramów w 9 tygodni

Katarzyna Bosacka schudla 8 kilogramów w 9 tygodni


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×