NewsyDieta Karoliny Szostak. Dzięki niej schudła aż 30 kilogramów

Dieta Karoliny Szostak. Dzięki niej schudła aż 30 kilogramów

Metamorfoza Karoliny Szostak robi wrażenie
Metamorfoza Karoliny Szostak robi wrażenie
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
06.03.2024 14:13

Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Długie godziny na sali treningowej i odpowiednia dieta pozwoliły schudnąć dziennikarce 30 kilogramów. Z czego zrezygnowała, aby zyskać świetną sylwetkę? Wystarczyła mała zmiana.

Karolina Szostak od lat zajmuje się dziennikarstwem sportowym. I choć początkowo nie żyła w blasku fleszy, to media zaczęły bliżej przyglądać się jej poczynaniom kiedy postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Jej przemiana jest naprawdę spektakularna, o czym świadczą zdjęcia Szostak publikowane na social mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dieta Karoliny Szostak. Z czego zrezygnowała?

Bez wątpienia proces pozbycia się kilogramów jest żmudny i pochłania mnóstwo energii. Na przykładzie Karoliny Szostak widać jednak, że nie trzeba katować się głodówką, żeby pozbyć się zbędnej masy ciała. Dziennikarka przyznała, że na samym początku wyeliminowała mięso, dzięki czemu sporo schudła. Następnie przeszła wyłącznie na surowe warzywa i ściśle określone porcje owoców. Dzięki temu Szostak przeszła niesamowitą przemianę.

Problemy z utrzymaniem wagi Karoliny Szostak? Wygląda bardzo kobieco

Oczywiście zrzucenie tak wielu kilogramów musiało wiązać się z efektem jo-jo. Z tym również Karolina Szostak sobie poradziła. I choć nie wygląda jak przed kilkoma laty, kiedy mogła pochwalić się najniższą wagą, to obecnie prezentuje się wyśmienicie i przede wszystkim bardzo kobieco.

Dieta Karoliny Szostak przyniosła skutki
Dieta Karoliny Szostak przyniosła skutki© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także