Zdenerwowana Weronika Rosati przerywa wywiad! [Wideo]

Weronika Rosati przerwała wywiad

W zawód artysty wpisane są też liczne wywiady, jakich muszą udzielać chociażby w celu promocji swojej płyty, czy też filmu z ich udziałem. Zdarza się jednak i tak, że rozmowa z dziennikarzem nie przebiega tak, jak powinna i gwiazda przerywa wywiad. Tego typu sytuacji doświadczyła ostatnio Weronika Rosati.

W rozmowie z portalem Wideoportal.pl aktorka opowiedziała o swoich filmowych inspiracjach. Zdradziła, że chciałaby zagrać choć jedną rolę, w którą wcieliła się Elizabeth Taylor, najchętniej Kleopatrę. Rozmowa zeszła na zły tor w momencie, gdy reporter, Robert Patoleta zapytał gwiazdę o ewentualny romans z Nicolasem Cage’em. Przypomnijmy, że artysta zagrała ostatnio u boku hollywoodzkiego aktora w filmie USS Indianapolis: Men of Courage. Jaka była odpowiedź i reakcja Weroniki?

Jakby na mnie nie robią wrażenia ci aktorzy, bo są po prostu moimi partnerami w pracy i tyle. Nicolas ma żonę więc… Jest zajęty i ja też i tyle. Dziękuję bardzo. – powiedziała

Po tym pytaniu dziennikarz nie mógł liczyć na kontynuację rozmowy i chyba wcale nas to nie dziwi. Zobaczcie, jak przebiegła cała rozmowa.

Zobacz także: Weronika Rosati z Alem Pacino! Będzie nowy film?


Weronika Rosati

Weronika Rosati

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×