Tomasz Lis opublikował kontrowersyjne filmiki z kukłami polityków w roli głównej. [Wideo]

Tomasz Lis naśmiewa się z polityków

Tomasz Lis naśmiewa się z polityków

Tomasz Lis naśmiewa się z polityków

Mijają dwa miesiące odkąd większość w Sejmie posiadają posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Partia przyjmuje wszystkie ustawy, których wprowadzenie zostało obiecane wyborcom podczas kampanii. Jednocześnie szykuje się rewolucja w Telewizji Polskiej. Trwają prace nad ustawą medialną, która zmieni wydźwięk materiałów publikowanych przez publicznych nadawców. Swój program w telewizyjnej Dwójce za miesiąc straci Tomasz Lis.

Zobacz: Wiemy, jaki program pojawi się w miejscu „Tomasz Lis na żywo”. Jest decyzja TVP

Dziennikarz nie ukrywa rozczarowania takim obrotem spraw. Politycy Prawa i Sprawiedliwości zarzucają Lisowi brak obiektywizmu. W ostatnim odcinku programu Tomasz Lis na żywo nie pojawił się żaden z zaproszonych przedstawicieli rządzącej partii. Dziennikarz nie ukrywa swojej niechęci do prezydenta Andrzeja Dudy, premier Beaty Szydło i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Na swoim Twitterze, Lis umieścił filmiki, na których pokazuje kukły polityków partii rządzącej. Pod wideo dziennikarz zamieścił podpisy imitujące polecenia wydawane przez Jarosława Kaczyńskiego. W odpowiedzi na nie kukiełki Beaty Szydło i Andrzeja Dudy kiwają głowami. Jedną z wypowiedzi prezesa PiS Lis zapisał takimi słowami:

Andrzejku, tu prezes, podpiszesz wszystkie ustawy, zrozumiano? Wszystkie! Beato, tu prezes, wszystkim będziesz mówić, że jestem najwybitniejszym Polakiem w historii. Rozumiesz?

Zobaczcie kontrowersyjne materiały opublikowane przez Tomasza Lisa i sami zdecydujcie – zabawne czy niedorzeczne?

 

Tomasz Lis

Tomasz Lis opublikował kontrowersyjne filmiki


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×