Ma ogromny biust, a jednak biorą ją za… faceta! Poznajcie najnowszą sensację świata mody – androgyniczną modelkę Rain Dove [WIDEO]

rain dove dubilewski

rain dove dubilewski

Kim jest Rain Dove Dubilewski?

W świecie mody obowiązują pewne ustalone wzorce, wedle których określa się, kto ma predyspozycje do zawodu, a kto nie. Zdarzają się jednak wyjątki od reguł. Pewna „dziwność”, odmienność od powszechnie obowiązującego ideału również jest punktowana.

W przypadku Rain Dove Dubilewski, najnowszej sensacji modelingu, jest to, że choć jest kobietą z naprawdę sporej wielkości biustem, to również ma niepokojąco męskie rysy twarzy. To zaś pozwala jej brać udział w projektach dedykowanych właśnie modzie męskiej.

Mateusz Hładki z „Dzień dobry TVN” rozmawiał z androgyniczną modelką m.in. o jej początkach w modelingu i jak to się stało, że chodzi w męskich pokazach.

Założyłam się, że moja ulubiona drużyna wygra mecz. Przegrali, a ja w związku z tym musiałam iść na casting – zdradza Rain Dove Dubilewski.

Na pierwszym castingu było dość zabawnie.

Na miejscu wzięli mnie za chłopca i kazali założyć slipy. Spytałam, gdzie jest reszta kostiumu, a oni zrobili wielkie oczy. Jeszcze bardziej się zdziwili, gdy zobaczyli mnie w tych slipach i mój wielki biust. Szłam po wybiegu topless, a moje piersi falowały. Nie zapomnę miny reżysera castingu. Zdenerwował się.

Jak skończyła się ta przygoda? Szybko. Rain Dove zainkasowała pieniądze i wyszła z myślą, że nigdy już nie wystąpi w roli modelki. Los chciał, że stało się inaczej.

Koniec końców ubrali mnie w męską koszulę i pozwolili wziąć udział w prawdziwym pokazie. Po wszystkim wręczyli mi 250 dolarów i zaznaczyli, że nie mogę się pokazać na przyjęciu, bo to charytatywna impreza i bardziej konserwatywni goście mogą poczuć się oszukani, że ten przystojny chłopak na wybiegu to tak naprawdę kobieta. Wzięłam pieniądze i pomyślałam, że i tak nie będę modelką. A później posypały się inne propozycje.

Pomyślelibyście, że Rain to kobieta? Zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii.


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×