Tym razem postanowiła opowiedzieć o jej doświadczeniach w kontaktach z... wróżkami!
Dawno już nie byłam u wróżki. Przewaga jasnowidzenia, czy wróżki, nad psychoterapeutą jest taka, że on ci nie powie, że sytuacja dobrze się skończy, wychodzisz z takim kopem. Kupujemy nadzieję, zawsze wychodzę z dobrą energia. To trwa 3 tygodnie, opyla się. Sprawdza mi się to, co mówią wróżki - przyznała w rozmowie dla Dzień Dobry TVN
A Wy? Chodzicie do wróżki?
Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl