Jak gwiazdy bawiły się na oscarowej imprezie E!, Martini i Jastrząb Post? Zobaczcie relację z „Dzień Dobry TVN”

Relacja z naszej oscarowej imprezy

W nocy z niedzielę na poniedziałek oczy i uszy całego świata zwrócone były w stronę Hollywood. Za wielkim oceanem Amerykańska Akademia Wiedzy i Sztuki Filmowej rozdała legendarne Oscary tym najzdolniejszym w dziedzinie kina. Ku uciesze większości statuetka dla najlepszego aktora pierwszoplanowego powędrowała w ręce Leonardo DiCaprio.

Z racji, że nie mogliśmy bezpośrednio uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu postanowiliśmy sami zorganizować swój własny, czerwony dywan, z którego podglądaliśmy na wielkim telebimie hollywoodzkie gwiazdy. Na imprezie oscarowej zorganizowanej we współpracy JastrzabPost, Martini oraz telewizji E! także pojawiła się cała plejada sław. Relację z oscarowego, czerwonego dywanu oglądali z nami Małgorzata Rozenek, Karolina Szostak, Omenaa Mensah, Elżbieta Romanowska, Karolina Gilon, czy też Weronika Książkiewicz.

Zobacz: Tłum gwiazd na naszej imprezie oskarowej: Małgorzata Rozenek, Weronika Książkiewicz, Omenaa Mensah…

Impreza odbyła się w warszawskim klubie Miłość. W trakcie imprezy gościom serwowano pyszne jedzenie prosto z ulubionej restauracji gwiazd – San Lorenzo. O smaczne drinki zadbało Martini.

W trakcie przyjęcia Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co tak naprawdę jest ważne podczas oscarowej nocy – filmy, czy kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Niektóre odpowiedzi były zaskakujące…

Dla Karoliny Gilon jest to nieco niezrozumiałe:

Właśnie się zastanawiam, skąd to się wzięło, że tak naprawdę spotykają się w zupełnie innej sprawie, czyli oceniane są ich role w filmach, a tak naprawdę od tego ważniejsze jest chyba to, w co są ubrani, więc to jest trochę absurd. Ale są to gwiazdy więc muszą wyglądać światowo.

Małgorzata Rozenek uważa, że kreacje na czerwonym dywanie są bardzo istotne:

To jest chyba trochę takie uczczenie tego święta filmu, jakim są Oscary. Przez cały rok aktorzy wkładają bardzo dużo serca w to, żeby pokazać się z najlepszej strony, ich role są bardzo często budowane latami i jak wszyscy razem się spotykają w tym szczególnym święcie to każdy chce wyglądać szczególnie dobrze.

Weronika Książkiewicz jest zdania, że dobry wygląd to część zawodu aktora:

Na czerwonym dywanie nie jest do końca ważne, jaka jesteś, kim jesteś tylko jak wyglądasz. I to jest trochę takie powierzchowne, ale nie możemy narzekać. To jest część naszego zawodu, więc należy to przyjąć, do tego się przyzwyczaić, wymalować się, uczesać, ubrać i uśmiechać.

A jakie jest zdanie Piotra Głowackiego, Dawida Wolińskiego, Macieja Sieradzky’ego, Romy Gąsiorowskiej, Rafała Maślaka i Lary Gessler? Koniecznie zobaczcie wideo!


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×