Szukaj

Piotr Cyrwus wraca! Rysiek z „Klanu” pojawi się teraz w innym popularnym serialu

Piotr Cyrwus zagra w „Na Wspólnej”

Odejście Piotra Cyrwusa z serialu Klan było szokiem dla większości osób, które śledzą losy rodziny Lubisz. Słynny Rysiek to dzisiaj postać legendarna. Kiedy producenci uśmiercili jego postać, aktor zdobył jeszcze większą popularność niż za czasów, gdy grał w produkcji. W ostatnim czasie artysta zniknął ze szklanego ekranu i zaangażował się w występy teatralne.

Ta decyzja była jedną z najtrudniejszych, o ile nawet nie najtrudniejszą, jakie przyszło mi podjąć w moim zawodowym życiu. Uznałem jednak, że wszystko, co mogłem dać z siebie Ryszardowi Lubiczowi, już dałem i wszystko, co mogłem od niego dostać, dostałem – mówił w wywiadach Cyrwus.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla miłośników Piotra Cyrwusa. Jak donosi Super Express aktor zagra w Na Wspólnej!

Piotr zagra Zdzisława Muszkę, postać związaną z wątkiem rodziny Hofferów. Będzie miał sceny z Aleksandrą Konieczną, Waldkiem Obłozą czy Kazimierzem Mazurem – zdradza „Super Expressowi” jeden z pracowników TVN

Stacja wierzy w to, że obecność artysty zwiększy oglądalność serialu. Jak donosi tabloid, za miesiąc pracy w Na Wspólnej ma zarobić 7 tysięcy złotych.

Cieszycie się, że Piotr Cyrwus wraca?

Zobacz też: Piotr Cyrwus, Mateusz Janicki, Anita Sokołowska i Andrzej Młynarczyk sprzątają plażę

Piotr Cyrwus zagra w "Na Wspólnej"

Piotr Cyrwus zagra w „Na Wspólnej”

Piotr Cyrwus i Anna Powierza, "Klan", 2007 r. (fot. AKPA)

Piotr Cyrwus i Anna Powierza, „Klan”, 2007 r. (fot. AKPA)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×